SunEden Resort

  Jihoafrická republika, Gauteng, Pretoria

SunEden Resort

    Jihoafrická republika, Gauteng, Pretoria
Popis zajezdu
SunEden Resort 8 nocí

Odlet z Prahy nebo z Vídně v pátek.

Přílet do Johannesburgu v sobotu dopoledne

Transfer do rezortu SunEden, ubytování

Pobyt v rezortu, možnost fakultativních výletů (po dohodě na místě)

V neděli odpoledne transfer na letiště v Johannesburgu.

Přílet do Prahy nebo Vídně v pondělí.

Popis hotelu
SunEden Resort
Popis

Asi nejlepší naturistický rezort v JAR, rozkládající se v panenské přírodě nedaleko Pretorie. V SunEden resortu panuje velmi přívětivé počasí pro trávení evropských zimních měsíců. Z dalších výhod stojí určitě za zmínku doba letu kolem 12 hodin a umístění na jižní polokouli, takže je-li u nás zima, mají zde léto. Jihoafrická republika má jako dovolenková destinace řadu předností - není třeba vízum, časový posun je pouze hodinu, doba letu přijatelná. Navíc máme-li u nás letní čas, je tato destinace zcela bez časového posunu. K tomu exotická příroda, proslulá vína, a mnoho dalšího.

Poloha

Sun Eden Naturist Resort se rozkládá na 35 hektarech nedotčené přírody asi 100 km od Johannesburgu a necelých 50 km od Pretorie. Resort přímo sousedí s Dinokeng Big 5 Game rezervací a přímo vybízí k safari za proslulou 'velkou 5' africké fauny. 'Velká 5' je označení pěti afrických zvířat, která jsou považována za nejobtížnější k ulovení. Patří k nim slon africký (Loxodonta africana), lev (Panthera leo), nosorožec dvourohý (Diceros bicornis), buvol africký (Syncerus caffer) a levhart skvrnitý (Panthera pardus). Kupodivu nikolv hroch obojživelný (Hippopotamus amphibius).

Ubytování

Ubytovat se můžete v komfortně zařízených bungalovech, které pojmou zpravidla 2, ale i až 11 osob. Ubytování je velmi útulné s tradiční doškovou střechou a nabízí v létě příjemný chládek, v zimě příjemné teplo. K dispozici je vždy i vybavená kuchyně, venkovní grily a ke každému pokoji, apartmánu či bungalovu je vlastní sociální zařízení. Naše CK doporučuje ubytování v 'Baobabu', luxusním bungalovu, který nedávno prošel kompletní rekonstrukcí. Útulný je i patrový Suzie's Loft a 'Esa' - Ace of Heart and o něco menší Ace of Clubs nebo Ace of Diamonds. V Baobabu se zlepšilo i vybavení, ať už se jedná o nové posezení na terase až pro deset osob, nový sound systém v obýváku a mnoho dalšího. Tři ložnice v prvním patře, každá s vlastním příslušenstvím a východem na horní terasu, na které jsou i lehátka na slunění. V přízemí je pohodlně výborně vybavená kuchyň spojená s obývacím pokojem. Přibyla zde i další ložnice v přízemí (pochopitelně s vlastním příslušenstvím) a s vlastním vchodem. V případě zákmu lze tento apartmán propijit spojovacími dveřmi se zbytkem domu. Na velké terase v přízemí je sezení a pochopitelně nemůže chybět gril. Víkend bez 'braai' - grilování - není v Jižní Africe víkend :-) Samozřejmostí jsou 4 parkovací místa přímo u domu. Baobab je ideální volbou pro větší rodinu nebo partu přátel, ubytovat se v něm může až 11 osob.

Vybavení

V rezortu je recepce, restaurace, obchod a dva bary. K dispozici je velký venkovní vyhřívaný bazén a EdenSpa s teplým bazénkem a dvěma saunami. Ugrilovat oběd si můžete u jednoho z ohnišť přímo u bazénu nebo použít jeden ze dvou grilů u Baobabu.

Stravování

Vlastní. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyni.

Navíc je hostům k dispozici místní restaurace poskytující snídaně, obědy i večeře a bar. V rezortu také najdete malý obchůdek, kde však najdete všechno co by Vám mohlo chybět, od masa na gril po opalovací krémy.

Zábava

V rezortu můžete chodit na procházky (kolem obvodu ujdete cca 3km), pozorovat kolem stovky druhů ptctva, antilopy žijící přímo uvnitř rezortu, využít ping-pong, zahrát si kulečník a mnoho dalšího. Nově zřízené je zde i 9 jamkové golfové hřiště. K dokonalým 'greenům' má sice ještě kus cesty, ale zabavy si s ním hosté už užili spoustu. Pravidelně jsou pořádány karaoke večery. Jedenkrát za měsíc můžete v resortu zažít jedinečné tematické večery. S přáteli si můžete posedět a popovídat u ohně. Velmi lákavé jsou výlety do divočiny v okolí, kterou můžete prozkoumat nejlépe po značených trasách. Také nelze opomenout výlet do Dinokeng parku, kde zažijete autentickou Afriku na vlastní kůži.

Pláž

Resort se nachází ve vnitrozemí, takže na pláž je to daleko - pobřeží teplého Indického oceánu je vzdálené asi 600km. Ke koupání můžete využít bazén.

Doprava

Letecky z Prahy (případně Vídně či Mnichova) do Johanesburku. Letenky Vám rádi zajistíme.

Chcete zkombinovat naturistickou dovolenou s poznáváním Jižní Afriky, její fauny, flóry, kultury a obyvatel?

Napište nám, a rádi vám připravíme individuální nabídku, případně doplněnou o další program v regionu, sice již nenaturistický, ale s českým průvodcem.

Základní cena zahrnuje

  • letenku pravidelným letem z Prahy nebo z Vídně v ekonomické třídě
  • transfer z/na letiště v Johannesburgu do rezortu SunEden
  • ubytování v doulůžkovém apartmánu s vlastním příslušenstvím při obsazení dvěma osobami
  • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • stravu
  • nápoje
  • fakultativní výlety
  • cestovní pojištění, pokud není objednané
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Sunatur s.r.o., IČ 02455854.
Lokalita dle pořadatele: Gauteng, SunEden Naturist Resort

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

SunEden Naturist Resort ***
Všechny zájezdy do  SunEden Naturist Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 689 735
dnes 8–20 h

Lokalita