Termín:
23. 9. – 4. 10. 2017
Počet dní:
12 (so – st)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha 17:30
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Tento 5* hotel leží u krásné soukromé písečné pláže cca 25 km od Mezinárodního letiště v Hurghadě. Centrum s obchody, restauracemi a bary je vzdáleno cca 13 km. V hotelu je vhodný pro všechny věkové kategorie, zejména pro rodiny s dětmi, pro které je tu k dispozici hotelový animační program či aquapark. Hosté mohou také využít jednu z A la Carte resturací a o např. libanonskou a nebo italskou. Pro milovníky vodních sportů a šnorchlování je k dispozici místní potápěčské centrum.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, lobby bar, bar na terase, diskotéka, SPA centrum (turecké lázně, masáže, sauna, kosmetický salón), fitness centrum, prádelna, lékař, Wi-Fi připojení, bazén, dětský bazén, dětský klub, plážový volejbal, šipky, obrovské šachy, vodní pólo, aerobik, stolní tenis, kulečník, potápěčské centrum, hotelové animační programy.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, individuálně ovladatelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), vysoušečem vlasů, trezorem. Pokoje mají k dispozici také balkon nebo terasu.

Stravování

formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu NUBIA AQUA BEACH 5*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Pozdní snídaně: formou bufetu v lobby baru ( 10:30 – 11:30 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 15:00 ) • Svačina: formou bufetu v lobby baru ( 17:00 – 18:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 22:00 ) • Pozdní večeře: formou bufetu v lobby baru ( 22:30 – 23:30 ) A la carte restaurace: Italská restaurace Čínská restaurace Ruská restaurace Libanonská restaurace Všechny a la carte restaurace jsou otevřeny od 19:00 do 22:00 a jsou za poplatek. BARY : - bar u bazénu od 10:00 do 17:00 - bar na pláži od 10:00 do 17:00 - lobby bar od 10:00 do 24:00 - bar na terase od 17:00 do 10:00 Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva, zmrzlina jsou za poplatek.

Pláž a plážový servis

Krásná dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma.

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub, hotelové animační programy pro děti.

Sport a zábava

Fitness centrum, plážový volejbal, šipky, obrovské šachy, vodní pólo, aerobik, stolní tenis, kulečník, hotelové animační programy. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky, fitness centrum. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva, zmrzlina, diskotéka, minibar, potápěčské centrum, SPA centrum ( turecké lázně, sauna, masáže, kosmetický salón). stolní tenis, kulečník, Wi-Fi připojení. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Nubia Aqua Beach Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

103. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada.

Poslední komentář

29.7.2017 | Věra
Datum pobytu: 1.7.2017
Na letišti v Hurghádě jsme si kupovali vízum,měli jsme z toho strach,ale vše proběhlo v pořádku (je tam stánek s nápisem "Visa",zaplatíte 25 dolarů a do pasu nalepí známku).V Egyptě jsme byli poprvé a byli jsme moc spokojeni.V hotelu byli ubytovaní Rusové,Poláci,hodně Čechů,ale bohužel i místních Egypťanů v těch jejich hábitech.Bohužel nás jeden den postihly zažívací problémy,ale s tím jsme tak trochu počítali (vyřešil to endiaron),nepili jsme vodu s kohoutku (i zuby jsme si čistili balenou vodou) ani nejedli zmrzlinu,do pití jsme si nepřáli led,ale stalo se.

Nejnovější recenze

1
9.8.2015 | Milda
Datum pobytu 1.8.2015
1/5 - Nic moc
Už nikdy! Opravdu ne. Byl jsem v Egyptě poprvé, nevěděl jsem, co mohu čekat. Ale lidé, co v této zemi byli už po několikáté, se shodli na tom, že to bylo suverénně nejhorší.
1
27.5.2015 | Lenka
Datum pobytu 1.5.2015
1/5 - Nic moc
Byla jsem v Egyptě po sedmé a toto byl nejhorší výběr. Jeli jsme k moři, ale moře tam prostě není!Nechápu,jak může cestovka nabízet hotel jako dovolenou u moře. All inclusive je v tomto hotelu s podivnými praktiky,kdy víno je za ůplatu,vodka naředěná vodou a personál nervózní a neochotný.Funguje pouze pod dohledem nadřízených.Jídelna pouze jedna,venkovní občerstvení s jídlem jedno a na pláži byl v provozu jeden bar s nápoji.Doporučení NEjEZDIT do Nubie! květen 2015
1
18.5.2015 | SIMČA
Datum pobytu 1.6.2014
1/5 - Nic moc
POKUD NECHCETE MÍT ZKAŽENOU DOVOLENOU DEJTE NA RECENZE A NEJEZDĚTE SEM BUDETE ZKLAMANÍ!!!!!!TED UŽ VÍM ŽE DAM I NA RECENZE NA KTERY JSEM PŘED ODJEZDEM NEDALA!!JSEM PONAUČENA!!!

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Nubia Aqua Beach *****

Číslo zájezdu: 760348
Egypt, Hurghada, Hurghada - sever

Všechny termíny a možnosti (40)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
Letecky
Praha 17:45
St 27.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 790 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
17 790 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – St 11.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 790 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 14.10 – St 25.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 890 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 7.10 – St 18.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 890 Kč
Letecky
Praha 17:45
St 18.10 – So 28.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
15 290 Kč
Letecky
Praha 17:45
St 11.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
15 290 Kč
Letecky
Praha 17:45
St 4.10 – So 14.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
15 290 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – So 14.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
18 590 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 7.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
18 790 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 27.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 790 Kč
Letecky
Praha 17:45
So 30.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 090 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 25.10 – St 1.11.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:45
So 21.10 – So 28.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 18.10 – St 25.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:45
So 14.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 11.10 – St 18.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:45
So 7.10 – So 14.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 4.10 – St 11.10.2017
2 lůžkový pokoj, Pool View, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – St 4.10.2017
jednolůžkový pokoj PV
12 dní
all inclusive
18 890 Kč
Letecky
Praha 17:45
St 27.9 – So 7.10.2017
jednolůžkový pokoj PV
11 dní
all inclusive
18 690 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – So 7.10.2017
jednolůžkový pokoj PV
15 dní
all inclusive
22 790 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – St 11.10.2017
jednolůžkový pokoj PV
12 dní
all inclusive
20 190 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 27.9 – St 4.10.2017
jednolůžkový pokoj PV
8 dní
all inclusive
15 490 Kč