Apartmán Anita

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota

Apartmán Anita

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Kladné stránky

pozvolný vstup do moře
wi-fi zdarma
ručníky jsou součástí vybavení
společná terasa s grilem

Záporné stránky

společná kuchyně pro tři pokoje
ubytování ve svahu

Názory klientů

Krásné místo, čisté moře, malé kamenité pláže - úžasné koupání. Západ slunce byl dokonalý. Pokoje jsou malé, ale útulné. Kuchyňka na patře je vybavená a v dobrém stavu. Snídaně byly formou bufetu, večeře výběr ze tří jídel. Škoda, že k jídlu není pití v ceně. Každopádně doporučujeme navštívit!
manželé Mrázkovi

Apartmán Anita

Apartmán Anita je pěkný apartmánový dům, který se nachází jen pár kroků od oblázkové pláže Podaca v klidné vilové čtvrti města Gradac. Apartmán je v uličkách staré části Gradacu nedaleko kostela s wi-fi připojením zdarma a parkováním 100m od domu. Součástí výbavy jsou ručníky, polštáře a přikrývky - včetně povlečení. Domácí mazlíček je v tomto ubytování není povolen.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

skládá se z jedné místnosti se dvěma lůžky bez možnosti přistýlky (rozkládací gauč). V rámci studia je vybavený kuchyňský kout (mikrovlnka, lednice, dvouplotýnkový vařič, kávovar), vlastní sociální zařízení (sprcha/WC), TV/SAT, balkon s orientací na moře, wifi zdarma a klimatizace za poplatek 5 €/den). Nachází se v 1. patře. 

Apartmán pro 3 osoby (AP 3)

s možností přistýlky. Skládá se z jedné ložnice se třemi lůžky, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (přistýlka), kuchyňským koutem (mikrovlnka, lednice, trouba s vrchní deskou, rychlovarná konvice, kávovar), vlastním sociálním zařízením (sprcha /WC, pračka), TV/SAT, wifi zdarma a klimatizace za poplatek 5 €/den). Apartmán se nachází ve 3. patře a má 2 balkony(jeden s výhledem na moře).

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob, možnost večeří nebo polopenze v místní restauraci Naše Malo misto.

Vzdálenosti

pláž 150 m, centrum 200 m, restaurace 200 - 300 m, obchod 250 m.

Pláž

oblázková.

Zábava a sport

milovníci aktivní dovolené si mohou zpříjemnit dovolenou sportem: tenis, minigolf, vodní pólo, potápění, plachtění, jet-ski, vodní lyžování, fotbal, basketbal a mnoho dalších aktivit.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, spotřebu energií, pobytovou taxu, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, pobytovou taxu, polopenzi, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, polopenzi, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: KM Travel (TVARBET MORAVIA, a.s.), IČ 13690558.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 595 444
dnes 11–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Apartmán Anita
  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota

Cena
8 631 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 595 444

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
8 631 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě 12-17 let
0
0 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě do 12 let
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč