Apartmánový dům Zoran

Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Igrane

Apartmánový dům Zoran

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Igrane
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Zoran se nachází v romantickém menším středisku na Makarské riviéře. Ubytovací jednotky jsou umístěné ve svahu, ve dvou vilách a vedou odtud schody na promenádu a k moři, které je vzdálené cca 100 m. Díky dobré poloze domů se z apartmánů nabízí krásný výhled na moře. Objekty v těsné blízkosti centra lákají k večernímu posezení v typicky dalmatských restauračních zařízení. Jednou z dalších předností tohoto ubytování je velmi vstřícný domácí, který navíc hovoří česky.

Ubytování
 • BILO - dvoulůžková ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, možnost až dvou přistýlek, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon s přímým výhledem na moře, 1. nebo 2. patro.
  MONO
  - jedna místnost se dvěma lůžky a možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře, 2. patro.
Stravování
 • vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v nedaleké restauraci
 • snídaně jsou servírované, večeře výběrem z menu
Vybavenost
 • parkování blízko domu
 • klimatizace
 • wi-fi
 • sportovní vyžití na pláži
 • kulturní akce dle místní nabídky
 • nedaleko se nachází restaurace, kavárny, pošta, pekárna i trafika
Pláž
 • 150 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.
Nástup na ubytování
 • sobota od 14 h.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování 7 nocí/os.
 • pobytovou taxu
 • spotřebu energie, vody, ložní prádlo
 • služby stálého delegáta
 • pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky hrazené na místě
 • klimatizace 5€/jednotka/den 
Příplatky
 • autobusová doprava
 • polopenze 3 890 Kč/os.
 • večeře 2 990 Kč/os.
 • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Lokalita dle pořadatele: Makarská riviéra, Igrane

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Zoran Apartmány
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Zoran Apartmány

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 595 767
dnes 8–19 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Apartmánový dům Zoran
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Igrane

Cena
3 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 595 767

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč