Apartmány La Pineta

Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula

Apartmány La Pineta

  Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Rezidence ve stínu piniového háje a v blízkosti pláže, vhodná zejména pro páry a pro ty, kdo touží po strávení klidné a ničím nerušené dovolené.

Poloha

Tento rekreační areál je situován přímo u moře - u několikakilometrové bílé písečné pláži. Lokalita Santa Margherita di Pula se rozkládá podél pobřeží, asi 10 km od městečka Pula, které je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava. Vzdálenost od letiště v Cagliari 49 km (cca 50 min).

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém piniovém háji, který chrání před ostrými slunečními paprsky a rozprostírá se v širokém pásu mezi pláží a poměrně rušnou pobřežní komunikací. Apartmány jsou umístěny většinou v přízemních či jednopatrových řadových vilkách se zahradami, parkování je většinou možné v zahradě či na cestě před vilkou (1 místo/apartmán). V areálu je obchodní centrum se supermarketem, restaurací, pizzerií s barem, tabák a pár obchůdků (v roce 2023 s omezeným provozem - otevřen pouze obchod s potravinami); tenisový kurt, půjčovna gumových člunů. V blízkosti se nachází potápěčské centrum. Wi-Fi zdarma v prostoru recepce, umístěné u vstupní brány do areálu. Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Všechny apartmány jsou velmi jednoduše a účelně zařízeny podle vkusu jednotlivých majitelů, mají vybavený kuchyňský kout a v koupelně sprchu. Klimatizace, televizor a dětská postýlka na vyžádání při rezervaci a za příplatek na místě. BILO 2 (40m2) - apartmány v prvním patře: obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vybavená terasa. BILO 4 (40m2) - apartmány v prvním patře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s manželskou postelí, vybavená terasa. TRILO 5 (50m2) - obývací místnost s kuchyňským koutem, postelí či rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s manželskou postelí a další ložnice s palandou. Tyto apartmány jsou v přízemí a mají k dispozici celou zahradu (posezení, některé i s grilem), nebo v prvním patře a mají k dispozici balkon vybavení posezením. Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 11:00 do 13:00 a od 16:00 do 19:00 hodin. Sobota od 15:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 11:00 do 13:00 a od 17:30 do 20:00 hodin. Libovolný nástup - min. pobyt 4 noci, min. 7 nocí v období 15.6.-13.9.2024

Stravování

Bez stravy. V areálu se nachází supermarket, restaurace, pizzerie, bar (v provozu jen v hlavní sezóně). Další možnosti stravování ve městečku Pula.

Sport a animace

Za poplatek tenisový kurt s možností osvětlení. V této oblasti je možné praktikovat řadu vodních sportů, přímo na pláži je půjčovna surfů, šlapadel, gumových člunů, kánoí a malých katamaránů. možnost jízdy na vodních lyžích a nafukovacích objektech tažených vodními skútry. V blízkém sportovním přístavu Cala Verde je možné rezervovat kotviště lodí, je zde i potápěčské centrum (cca 900 m). V Pule je půjčovna horských kol a čtyřkolek. Golf - vyhlášené 27jamkové hřiště Is Molas je vzdáleno 15 min autem (11 km). Večerní zábava a diskotéky, nákupy a trhy v historickém centru městečka Pula a blízkém okolí, kde je i známé archeologické naleziště Nora a naučná stezka s akvárii Laguna di Nora.

Pláž

Široká a dlouhá pláž s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře je od jednotlivých apartmánů vzdálena od 150 do max. 400 m, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek na místě (kapacita je omezená - nutno vyžádat již při rezervaci). Plážový bar s teráskou na JZ konci pláže nabízí nápoje, zmrzlinu a sendviče. Přístup na pláž je po schodech.

Důležité

Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 11:00 do 13:00 a od 16:00 do 19:00 hodin. Sobota od 15:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 11:00 do 13:00 a od 17:30 do 20:00 hodin. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Poplatky na místě

POVINNÉ: Vratná kauce €150/ apartmán Spotřeby elektřiny nad rámec limitu (Mono a Bilo 7 kw/den, Trilo 9 kw/den) je k úhradě při odjezdu €0,80/ kw. Pobytová taxa € 2/ os./ den. Taxu neplatí děti do 12 let. (údaj z r. 2022, může se ještě změnit) FAKULTATIVNÍ (na vyžádání při rezervaci): TV € 25/týden; Dětská postýlka € 25/týden, Klimatizace € 65/týden; Plážový servis (slunečník a 2 lehátka, do vyčerpání kapacity, nutná rezervace předem): červen a září € 80 /týden, červenec € 140 /týden, srpen € 180 /týden

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: Při objednání do 31. 5. 2024 15 % z ceny ubytování pro pobyty do 14.6. a od 14.9.2024 10 % z ceny ubytování pro pobyty 15.6.-2.8. a 31.8.-13.9.2024

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta (od 30. 5. do 6. 10. 2024).
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta (od 30. 5. do 6. 10. 2024).

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění
  • Transfer z/na letiště - hromadný transfer, nebo nabídka pronájmu vozu na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Santa Margherita di Pula

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 657 965
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Apartmány La Pineta
  Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula

Cena od
5 645 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 657 965

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
11 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč