Apartmány RUDEŽ I.

Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Apartmány RUDEŽ I.

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Kladné stránky

klimatizace zdarma
wi-fi zdarma
polopenze přímo v suterénu ubytování
český delegát v místě
ručníky jsou součástí vybavení

Záporné stránky

ubytování ve svahu
vratná kauce 1000 Kč /studio (platba na místě)

Názory klientů

Ubytování v domě Rudež I. jsme si vybrali na základě doporučení našich přátel. Studia byla účelně zařízená. Na polopenzi se chodilo do jídelny v domě. Polopenze nám moc chutnala a delegáti byli taky super. Ubytování je sice v kopci, ale na vše rázem zapomenete při posezení na terase s nádherným výhledem na moře s proplouvajícími loděmi. Tento pohled jsme si uchovali dodnes a už se těšíme, že se sem vrátíme i příští rok.
Hana a Petr Pokorní

Apartmány RUDEŽ I.

Apartmánový dům Rudež I. je 3 poschoďová vilka, která je vzdálena od apartmánového domu Rudež II. jen 100 m přes místní komunikaci na Makarské. V  přízemí  apartmánového  domu Rudež I. se  nachází klimatizovaná jídelna s terasou, kterou využívají klienti, kteří si zaplatili stravu. Každé studio a apartmán má vybavenou kuchyni pro jednoduchou přípravu jídla a základní vybavení pro stolování. Součástí výbavy jsou polštáře, přikrývky - včetně povlečení. Nehlídané parkoviště je u domu nebo v jeho blízkosti.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

prostorově menší studio s manželským lůžkem. Součástí studia je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), malá kuchyňka (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), balkon s venkovním nábytkem, klimatizace a wi-fi zdarma. Studio je orientováno bočním směrem k moři. 

Studio pro 2 osoby (ST 2+1)

místnost se dvěma pevnými lůžky s možností přistýlky (pevné lůžko). Součástí každého studia je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), kuchyňka (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), balkon s venkovním nábytkem, klimatizace a wi-fi zdarma. Studia jsou orientovány buď přímým nebo bočním směrem k moři. 

Stravování 

polopenze. Podává se v klimatizované jídelně apartmánového domu Rudež I. v přízemí. Denně vařená klasická jídla jsou servírována podle jídelníčku, bez možnosti výběru. Cena nezahrnuje nápoje. Tento typ stravy je nutné objednat již v ČR! 

Vzdálenosti

pláž 500 m, centrum 700 m.

Pláž

oblázková s pozvolným vstupem do moře i skalnatá s upravenými plochami. Na centrální pláži je tobogán, sprchy a bary.

Zábava a sport

živé město nabízí typické uličky s útulnými kavárnami a bary, či stylové restaurace na promenádě s místními specialitami a lahodným dalmátským vínem.  Díky velkému výběru tanečních teras či nočních diskoték je i v noci co dělat. Dále možnost zapůjčení kol, koloběžek, na pláži možnost vodních sportů.

Destinace
Proč právě Makarská

Celá oblast Makarské má léčebné účinky. Díky přímořskému vzduchu, pohoří Biokovu a také díky mořské vodě s vysokým obsahem minerálních solí je to oblast ideální pro alergiky a astmatiky. Najdete tu nádhernou a živou pobřežní promenádu s restauracemi, kavárnami, bary a obchůdky se suvenýry.

Pláž: oblázková s pozvolným vstupem do moře i kamenná plata s upravenými plochami. Na centrální pláži je tobogán.

Moře: průzračně modré.

Aktivity v okolí: živé městečko má typické uličky s kavárnami, bary nebo stylové restaurace na promenádě, taneční terasy a diskotéky. Sportovní vyžití jako například tenis a další míčové hry, turistika (na pohoří Biokovo), potapěčské centrum, fakultativní výlety.

Ubytování: ubytování v soukromí s vlastním stravováním nebo možnosti dokoupit si polopenzi už v ČR.

Doprava: autobusem z hlavního odjezdového místa v Hodoníně cesta trvá cca 12 hodin. Jedeme přes Slovensko a Maďarsko.

Váš delegát: Alexandra a Monika - u nich si na místě můžete zakoupit fakultativní výlety.

Reference od klientů - dovolená u moře 2020:

"Chtěla jsem Vám poděkovat za krásnou dovolenou v téhle covidové době. Apartmán jsme měli snad s nejkrásnějším výhledem přímo na moře. Kuchyňka vybavená pro rodiny s dětmi opravdu na úrovni nic tam nechybělo. Jídla bylo dostatek. Musím pochválit delegátku Alexandru o všem nás informovala Co se týká jízdy autobusem .... zcela opravdu veliký luxus. Byla jsem mile překvapená, řidiči super, usměvaví a velice ochotní. Prostě jsem si po dlouhé moribundusové době plné strašení hezky odpočinuli. Děkujeme a určitě se zase někdy uvidíme třeba v našem oblíbeném ŘECKU."

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, polopenzi, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, pobytovou taxu, autobusovou dopravu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, polopenzi, pobytovou taxu, autobusovou dopravu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (není - li objednáno ve službách), vratná kauce 1000 Kč /studio (platba na místě).

Informace o zájezdu

Pořadatel: KM Travel (TVARBET MORAVIA, a.s.), IČ 13690558.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Makarska
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 605 383
dnes 11–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Apartmány RUDEŽ I.
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Cena
6 342 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 605 383

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
6 342 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
4 290 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě do 12 let
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč