Atlantica Oasis

  Kypr, Jižní Kypr, Limassol

5/5

Atlantica Oasis

    Kypr, Jižní Kypr, Limassol
Popis

Hotel Atlantica Oasis se nachází centrální poloze letoviska LimassolPřibližně 200 m od veřejné písečné pláže v Limassol se nachází hotel Atlantica Oasis

Přehled

v okolí je mnoho obchodů, restaurací a barů skvělá poloha v blízkosti centru Limassolu klienti ocení velké možnosti zábavy denní a večerní animační programy.

Stručná poloha

písečná pláž je cca 250 m od hotelu letiště Larnaca je cca 75 km internetový koutek na recepci za poplatek několik pokojů pro handicapované klienty

Poloha

Hotel Atlantica Oasis doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří ocení polohu v centru Limassolu s možností zábavy. V okolí najdete mnoho obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází vstupní hala a recepce otevřená 24 hodin denně, obby s barem, 5 výtahů, klimatizace, sejf za poplatek, kadeřnictví, kiosek, malý obchod, další obchody, vyhlídkový bar,otevřeno od 16:00 - 01:00 hodin, parkoviště zdarma a směnára. O blaho hostů se starají 3 restaurace klimatizované. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s připojením k internetu. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový vstup. Úklid pokojů je zdarma. Služba praní prádla a služba žehlení prádla jsou za poplatek. K venkovnímu vybavení patří bazén, bazén pro děti s pirátskou lodí a skluzavkou, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu. Sportovní a volnočasová nabídka fitness, stolní tenis zdarma, kulečník zdarma, badminton, šipky, tenis a aerobik. Ve vzdálenosti cca 300 m jsou nabízeny vodní sport. Golfové hřiště se nachází 35 km od hotelu. Lázeňská oblast, sauna, whirlpool, parní lázeň a hamam případně za poplatek. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show a živou hudbou. dětské hřiště, hlídání dětí, herna.

Vybavení pokoje

Tento 5podlažní hotel má 276 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a ve 3 vedlejších budovách. Dvoulůžkové pokoje mají koupelnu, WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, TV/sat., trezor(za poplatek), minibar,balkon. Rodinné pokoje jsou prostornější a mají rozkládací pohovku.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Limassol, Limassol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Atlantica Oasis Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Atlantica Oasis Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 666 352
dnes 8–19 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Limassol

5/ 5 1 recenzí

Milan Sucharda září 2012
Atlantica Oasis Hotel ****, Kypr, Limassol
Dovolená Kypr Limassol hotel Atlantica Oasis. Ubytování,stravování a personál jsou na nejvyšší úrovni.V tomto směru jsme byli maximálně spokojeni.Asi nikoho nepřekvapí velké mn... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-atlantica-oasis-jizni-kypr-kypr-z2666352/1705582331/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Kypr - více informací