Termín:
28. 9. – 9. 10. 2018
Počet dní:
12 (pá – út)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
32 590  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Velmi oblíbený hotel se nachází v centru letoviska Kolymbia. Proslulá ,,eukalyptová alej' a centrum letoviska Kolymbia s obchůdky, bary a restauracemi je vzdáleno od hotelu cca 10 minut chůze. Hotel se nachází cca 100 m od oblázkové a cca 250 m od písčité pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Další dlouhá písčitá pláž, táhnoucí se směrem k Faliraki, je cca 7 minut chůze od hotelu. Pro zpestření pobytu doporučujeme využít vyhlídkový vláček (zastávka před hotelem Kolymbia Sun), který vás zaveze na nejznámější místa letoviska Kolymbie. V tomto hotelu mohou být ubytovány osoby starší 18 let.

Vybavení: Hostům je k dispozici recepce, lobby, restaurace, a la carte restaurace, bar u bazénu, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), spa, minimarket a fitness.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje mají koupelnu (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, kávový set, terasu nebo balkon. Na pokojích je připojení k internetu zdarma a jsou zde k dispozici i plážové osušky. Na každém pokoji je při příjezdu připravena láhev vína a sladkosti.

Stravování: All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře a vše formou bufetu. Pozdní snídaně, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 & 24.00) lze čerpat v místech a časech určených hotelem. U večeře je vyžadováno formální oblečení. Program zahrnuje i jeden revitalizační program v Mini Spa (Royal Treatment 60 minut parní lázeň a tropická sprcha).

Pláž: Hotel se nachází cca 100 m od oblázkové a cca 250 m od písčité pláže (lehátka a slunečníky za poplatek)

Sport a zábava: Nabídka fakultativních výletů, vodní sporty (za poplatek). Hotel pořádá večerní animační programy. Půjčovna aut, skútrů a jízdních kol (za poplatek).

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) na ostrov Rhodos, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Rhodos, let na trase do Prahy (Brna, Ostravy).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku na ostrov Rhodos, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Rhodos
  • Místo dle CK: Rhodos

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Kolymbia Bay Art ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 125 m

Všechny zájezdy do Hotel Kolymbia Bay Art

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

60. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Rhodos

Poslední komentář

25.7.2018 | Marie
Datum pobytu: červenec 2018
prostě skvělé

Nejnovější recenze

3
17.8.2017 | Lucie a Tomáš
Datum pobytu srpen 2017
3/5 - Průměr
celkový dojem nám zkazilo jen to jídlo
4
6.10.2016 | Tomáš
Datum pobytu září 2016
4/5 - Skvělé
Kolymbia Bay Art je hotel, kam bych se vrátil. Klídek, pohoda a spokojenost.
5
14.7.2014 | Alena Újezdská
Datum pobytu červenec 2014
5/5 - Úžasné
Pohoda

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií