Pension Nemira

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Nemira

Pension Nemira

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Nemira
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Povinné příplatky
  • pobytová taxa 340 Kč/os./pobyt
Poznámka

GPS: 43.420478, 16.712507

Předpokládané odjezdy
Charakteristika

Penzion Nemira se nachází v klidném letovisku nesoucím stejné jméno, cca 3 km jižně od centra Omiše. Díky jeho poloze je z něj krásný výhled na moře a v jeho blízkosti se nachází obchod i restaurace. Letovisko disponuje nádhernými oblázkovými plážemi, křišťálově čistým mořem a borovými háji, tudíž je ideální volbou pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (přistýlka je na vyžádání v CK) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkonem s výhledem na moře.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu.

Vybavenost

wifi, klimatizace, TV/SAT, parkování, jídelna s terasou s výhledem na moře.

Pláž

200 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

od 14:00 hod.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

  • přistýlka (na vyžádání v CK)
  • dospělá osoba - 7 190 Kč
  • dítě 2-11,99 let - 6 690 Kč

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Lokalita dle pořadatele: Omiš, Omiš
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Nemira **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m
Všechny zájezdy do  Penzion Nemira

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 602 262
dnes 8–19 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Pension Nemira
  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Nemira

Cena
11 820 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 602 262

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 820 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč