Penzion BARTULOVIĆ

Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

3/5

Penzion BARTULOVIĆ

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Číslo zájezdu: 2 610 188
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Kladné stránky

sportovní vyžití
lednice a rychlovarná konvice na pokoji
ručníky jsou součástí vybavení
český delegát v místě
klimatizace a wifi v ceně

Záporné stránky

ubytování ve svahu
pokoje bez možnosti vaření
vratná kauce 1 000 Kč /pokoj, apartmán (platba na místě)

Názory klientů

Byli jsme maximálně spokojeni. Delegáti byli skvělí, jídlo bylo úžasné, všichni jsme si pochutnali. Moře bylo čisté. Nebylo to nijak daleko ani do jídelny, ani k moři. Příjemná procházka, i když do jídelny do kopce. Děti byly nadšené, u moře pro ně byl dostatek zábavy a všude kolem výtečná zmrzlina, co více si přát :-)
Děkujeme moc, hned bych tam jela znova.
Martina Kovaříková

Penzion BARTULOVIĆ

Penzion Bartulović je oblíbený dům, který bezprostředně sousedí s pezionem Kate. V roce 2023 prošel kompletní rekonstrukcí, proto nabízí ubytování v moderních pokojích, které svojí výbavou a vzhledem uspokojí většinu hostů. Je situován mezi centrem města a pláží a je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry. Součástí pokojů jsou polštáře a přikrývky včetně povlečení. Nehlídané parkoviště je u domu nebo u hotelu Park (parkoviště u domu není garantováno). 

Pokoj pro 2 osoby (P 2)

skládá se z místnosti s manželský dvoulůžkem, klimatizací a wifi (zdarma), vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, umyvadlo). Není možnost vlastního vaření, ale ve vybavení pokoje je lednice a varná konvice. Pokoje jsou jak s balkonem (posezení se zahradním nábytkem), tak bez balkonu. Pokoje bez balkonu mají možnost využívat společnou terasu na každém patře. Jeden z pokojů nabízí možnost až dvou přistýlek (rozkládací pohovka) ve vedlejší místnosti.

Stravování 

formou polopenze, která se podává v klimatizované jídelně apartmánového domu Rudež I., vzdálené cca 250 m do kopce. Denně vařená klasická jídla jsou servírována podle jídelníčku, bez možnosti výběru. Cena nezahrnuje nápoje. 

Vzdálenosti

pláž 300 m, centrum 400 m.

Pláž

oblázková  s  pozvolným  vstupem  do  moře  i  skalnatá  s  upravenými plochami. Na centrální pláži je tobogán, sprchy (za poplatek) a bary.

Zábava  a  sport

tenis  a  další  míčové  sporty,  turistika  (možnost vysokohorských  túr  na  pohoří  Biokovo),  podmořský  rybolov,  potápěčské centrum, windsurfing.

Destinace
Proč právě Makarská

Celá oblast Makarské má léčebné účinky. Díky přímořskému vzduchu, pohoří Biokovu a také díky mořské vodě s vysokým obsahem minerálních solí je to oblast ideální pro alergiky a astmatiky. Najdete tu nádhernou a živou pobřežní promenádu s restauracemi, kavárnami, bary a obchůdky se suvenýry.

Pláž: oblázková s pozvolným vstupem do moře i kamenná plata s upravenými plochami. Na centrální pláži je tobogán.

Moře: průzračně modré.

Aktivity v okolí: živé městečko má typické uličky s kavárnami, bary nebo stylové restaurace na promenádě, taneční terasy a diskotéky. Sportovní vyžití jako například tenis a další míčové hry, turistika (na pohoří Biokovo), potapěčské centrum, fakultativní výlety.

Ubytování: ubytování v soukromí s vlastním stravováním nebo možnosti dokoupit si polopenzi už v ČR.

Doprava: autobusem z hlavního odjezdového místa v Hodoníně cesta trvá cca 12 hodin. Jedeme přes Slovensko a Maďarsko.

Váš delegát: Alexandra a Monika - u nich si na místě můžete zakoupit fakultativní výlety.

Reference od klientů - dovolená u moře 2020:

"Chtěla jsem Vám poděkovat za krásnou dovolenou v téhle covidové době. Apartmán jsme měli snad s nejkrásnějším výhledem přímo na moře. Kuchyňka vybavená pro rodiny s dětmi opravdu na úrovni nic tam nechybělo. Jídla bylo dostatek. Musím pochválit delegátku Alexandru o všem nás informovala Co se týká jízdy autobusem .... zcela opravdu veliký luxus. Byla jsem mile překvapená, řidiči super, usměvaví a velice ochotní. Prostě jsem si po dlouhé moribundusové době plné strašení hezky odpočinuli. Děkujeme a určitě se zase někdy uvidíme třeba v našem oblíbeném ŘECKU."

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, polopenzi, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, polopenzi, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (není - li objednáno ve službách), parkování 10 EUR/den, vratná kauce 1 000 Kč /pokoj, apartmán (platba na místě).
  • cestovní pojištění (není - li objednáno ve službách), vratná kauce 1 000 Kč /pokoj, apartmán (platba na místě).

Informace o zájezdu

Pořadatel: KM Travel (TVARBET MORAVIA, a.s.), IČ 13690558.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Makarska
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Bartulovič
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Penzion Bartulovič

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 610 188
dnes 8–19 h

Hodnocení

3/ 5 11 recenzí

l.skulova září 2018
Penzion Bartulovič , Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska
Krásná ale přelidněná Makarská. Moře a hory krásné jídlo jedlé ubytování k přežití... celá recenze

A.Ház září 2017
Penzion Bartulovič , Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska
Ubytování. První dojem byl velké zklamání.Tmavý pokoj, byl cítit odpad WC.Rozvrzané postele,každý pohyb byl slyšet.Otevřít okno znamenalo se ... celá recenze

Štefan Štuller. Frydek-Místek červenec 2017
Penzion Bartulovič , Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska
Nespokojený klient CK. Nikdy vic. ****** nabizi neco jineho nez je skutecnost.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Penzion BARTULOVIĆ
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Původní cena
8 237 Kč/os

Cena
7 752 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 610 188

Zájezd

osoba na pevném lůžku
1
7 752 Kč
dospělá osoba na přistýlce
1
6 112 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
3 690 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě do 12 let
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč