Residence Cala Viola

Itálie, Sardinie, Cala Liberotto, Orosei

Residence Cala Viola

  Itálie, Sardinie, Cala Liberotto, Orosei
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Krásná residence, která je ideálním výchozím bodem pro poznávání pláží a přírodních zajímavostí zálivu Orosei.

Poloha

Rezidence Cala Viola se nachází na východním pobřeží Sardinie, ve vesničce Sos Alinos, cca 12 km od města Orosei a pouhých 1200 metrů od krásné a vyhlášené pláže Cala Liberotto. V blízkosti se nachází bary, restaurace, pizzerie, supermarkety, lékárna, trafika, lékařská služba, kadeřnictví, trafika, zmrzlinárna a autobusová zastávka MHD vzdálená pouhých 100 metrů od residence. Vzdálenost od letiště v Olbii 72 km (cca 60 min.).

Vybavení

Residence disponuje recepcí (v období do 31.5. a od 14.9. od 9:00-13:00 a 16:00-20:00 hod. v ostatních obdobích 8:00-22:00 hod.), bazénem s vířivkou a opalovací zónou vybavenou lehátky a slunečníky, dětským hřištěm, nehlídaným parkovištěm, společným grilem obklopeným zelení, prádelnou vybavenou pračkou a sušičkou za poplatek.

Ubytování

Všechny apartmány jsou zařízeny v typickém sardinském stylu a rozloženy ve 3 podlažích, vždy s teráskou nebo balkonem a vybavené stolem a židlemi, TV LCD, klimatizací, trezorem, interním telefonem, koupenou se sprchou a fénem, vybaveným kuch. koutem, varnou konvicí, topinkovačem a mikrovlnnou troubou. Wi-fi k dispozici u bazénu. Typy apartmánů: MONO 2 (21 m2): obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžkem (oddělitelné postele) a koupelnou. BILO 3 (27 m2): obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatným lůžkem nebo rozkládacím gaučem, ložnice s dvoulůžkem (možnost oddělených postelí) a koupelnou. BILO 4 (38 m2): obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem nebo palandou, ložnice s dvoulůžkem (možnost oddělených postelí) a koupelnou. TRILO 6 (45-50 M2): obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem nebo palandou, ložnice s dvoulůžkem (oddělitelné postele), ložnice se dvěma samostatnými lůžky a koupelnou. Check-in mezi 17-20h, check-out do 10 h. Pozdní check in je nutno hlásit předem. Poplatek za pozdní příjezd €50/apartmán.

Stravování

Vlastní. V blízkosti residence se nachází bary, restaurace a supermarkety.

Pro děti

Dětské hřiště v zahradě residence.

Wellness & beauty

Nedaleko residence se nachází kadeřnictví.

Pláž

Cca 1200 m od residence se nachází vyhlášená pláž Cala Liberoto. Další pláže, které stojí za návštěvu jsou Su Petrosu, Su Barone, Bidderosa, Cala Luna, Cala Liberotto, Berchida a další.

Důležité

Pozdní příjezd na ubytování je nutné hlásit předem. Poplatek za pozdní příjezd €50.

Poplatky na místě

Povinné: Vratná kauce: € 150/apartmán Neuklizený kuchyňský kout a odpadky €60/ apartmán. Pobytová taxa (platba pouze v hotovosti). Večerní příjezd po 20:00 hodině je nutno hlásit předem. Může být vyžadován poplatek € 50/apartmán. Fakultativní (na vyžádání) nutno nahlásit při rezervaci: Plážová osuška €2,50 zapůjčení a každá výměna + vratná kauce €20 Úklid apartmánu během pobytu včetně výměny výměny ložního prádla a ručníků (nezahrnuje kuch. kout) €30/ Mono, €40/Bilo, €50/Trilo. Výměna povlečení včetně ručníků dvoulůžko €20,00, jednolůžko €10,00 €, výměna pouze ručníků €8,00 / jedna sada postýlka pro dítě do 3 let € 5/ den (nebo vlastní zdarma) Malí domácí mazlíčci (max. 10 kg, max. 1 zvíře) jsou povolena pouze v apartmánech, musí být na vodítku nebo v nosiči a nemají přístup do žádného společného prostoru €10/den.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: Při objednání do 1. 3. 2024: Sleva 25 % z ceny ubytování pro pobyty v období 11.5.-14.6.2024 Sleva 20 % z ceny ubytování pro pobyty v období 15.6.-2.7. a 24.8.-18.10.2024 Sleva 10 % z ceny ubytování pro pobyty v období 3.7.-16.8.2024

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování bez stravy včetně energií, ložní a koupelnové prádlo/výměna po týdnu u pobytu alespoň na 14 nocí, klimatizaci, závěrečný úklid (nezahrnuje kuch. kout), užívání bazénu, nehlídané parkoviště a služby delegáta na telefonu. VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy včetně energií, ložní a koupelnové prádlo/výměna po týdnu u pobytu alespoň na 14 nocí, klimatizaci, závěrečný úklid (nezahrnuje kuch. kout), užívání bazénu, nehlídané parkoviště a služby delegáta na telefonu.

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Cala Ginepro, Cala Liberoto, Orosei / Marina di Orosei

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 607 709
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Residence Cala Viola
  Itálie, Sardinie, Cala Liberotto, Orosei

Cena
1 995 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 607 709

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
3 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
330 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
204 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč