Residence Torre

Itálie, Sardinie, Isola Rossa

5/5

Residence Torre

  Itálie, Sardinie, Isola Rossa
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Isola Rossa 'Červený ostrov' je přímořské letovisko nazvané podle nedalekého ostrůvku z načervenalého kamene, který společně se středověkou aragonskou věží vytváří nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa.

Poloha

Původně rybářská osada se rozprostírá na malebném pobřeží, kde se pláže s jemným bílým pískem střídají s útesy z červeno-okrové žuly. Za hřejivým sluncem a průzračně čistým mořem sem míří milovníci Sardinie z celého světa. Večer, když se slunce schová za skály, potkáte na promenádě podél moře místní obyvatele, rodiny s dětmi, zamilované dvojice. Je ideální pro všechny, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v krásné přírodě a zároveň v blízkosti centra, které nabízí širokou škálu služeb. Díky její strategické poloze také pro ty, kteří chtějí navštívit nejkrásnější místa severní Sardinie. Isola Rossa se nachází na půli cesty mezi městy Sassari a Santa Teresa di Gallura, 30 km od městečka Tempia. Vzdálenost od letiště v Olbii je 82 km (cca 1,5 hod). Vzdálenost od přístavu Porto Torres 65 km (cca 1 hod). Označení polohy v mapě je orientační, není možné předem určit přesnou polohu apartmánu.

Vybavení

Nabídka služeb v Isola Rossa: restaurace, pizzerie, bary s živou hudbou, supermarkety, obchůdky se suvenýry, sportovní centrum (tenisový kurt, hřiště na nohejbal či fotbal, skákací hrad), bankomat, lékař, lékárna, butiky, kadeřnictví, turistický přístav, 2 potápěčská centra (možnost absolvování kurzů, půjčovna kanoí, šlapadel a motorových člunů, škola surfu na pláži La Marinedda, akvapark (leží jen 1 km nad Isolou Rossou, otevřen od druhé poloviny června do začátku září). Většina restaurací a barů nabízí možnost připojení k internetu Wi-Fi (může být za poplatek nebo podmíněno konzumací).

Ubytování

Residence Torre je moderní řadová vilka s celkem 6 apartmány, situovaná v klidné čtvrti Tanca Torre ve městečku Isola Rossa. Apartmány se nacházejí v přízemí nebo v 1. patře (vždy s terasou či verandou). Vzdálenost od moře - písečné pláže je cca 150-200 metrů. Apartmány mají kvalitní vybavení, k dispozici TV a klimatizaci. Vzdálenost od centra Isola Rossy cca 150 m. Vilka nabízí 2x MONO, 2x BILO, 2x TRILO. MONO 2: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, TV, koupelna, pračka, venkovní posezení. BILO 4: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, TV, koupelna, pračka, venkovní posezení. TRILO 6: ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, TV, koupelna s WC, pračka, veranda s venkovním posezením. Min. pobyt 7 nocí (kratší na vyžádání v CK). Recepce: 9,00 - 12,30 a 16,00 - 19,30 h. V případě příjezdu mimo otevírací dobu je nutné informovat předem. Check-in: libovolný den v týdnu 17:00 - 20:00 h. Check-out: libovolný den v týdnu do 10:00 h.

Stravování

Vlastní. Městečko Isola Rossa nabízí pestré stravovací možnosti v místních barech a restauracích.

Sport a animace

Isola Rossa nabízí široké sportovní vyžití - tenisový kurt, fotbal, volejbal, vodní sporty, potápění, půjčovnu sportovního vybavení (vše externí služby za poplatek). 1 km od města se nachází aquapark.

Pláž

Apartmány jsou vzdáleny cca 150-200 m od pláže. V Isole Rosse jsou dvě krásné pláže - dlouhá pláž SPIAGGIA LONGA a menší městská pláž nazývaná LI FEMINI (sardsky ženy), na které se dříve směly slunit opravdu pouze ženy. Nedaleko (12 minut chůze, 2 minuty autem) leží písčitá pláž LA MARINEDDA, která je oblíbeným místem surfařů a milovníků kitingu. Plážový servis za poplatek na pláži LONGA (orientační cena € 15-20/ den/ 1 slunečník a 2 lehátka), ale část pláže je i volně přístupná.

Důležité

Check-in 17:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Poplatky na místě

Povinné: Spotřeba energií (voda, elektřina, plyn): € 35/ osoba/ týden (děti do 6 let zdarma). Závěrečný úklid: € 50/ MONO a BILO, € 60/ TRILO - kuch. kout uklízí klient. Vratná kauce € 100/ apt. Pobytová taxa: €2/osoba/den - od 10 let Fakultativní: Dětská postýlka (nutná rezervace předem): € 30/ týden Přistýlka (nutná rezervace předem): € 50/ týden Povlečení/ručníky: € 15/ 1 set; každá jeho výměna € 15. Pobyt se psem: € 35 /pobyt (pouze domácí mazlíčci malé velikosti, na vyžádání). 50% příplatek za úklid

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: 15 % z ceny ubytování v měsících duben - červen a září - říjen při objednání do 31. 3. 2024 10 % z ceny ubytování v měsících červenec a srpen do 31.3.2024. 5% z ceny ubytování při objednání do 1.5.2024 (rezervuj včas) NA VYŽÁDÁNÍ: PRODLUŽ SI DOVOLENOU 5% sleva na pobyty od 2 týdnů a více; slevu lze uplatnit na 2., 3., 4... týden (lze sloučit se slevou rezervuj včas). SENIOR - 3% sleva pro páry seniorů nad 65 let, kteří cestují v měsících květen, červen, září a říjen (lze sloučit se slevou 'Rezervuj včas' a 'Prodluž si dovolenou'). SVATEBNÍ CESTA - 3% sleva pro novomanžele (lze sloučit se slevou 'Rezervuj včas' a 'Prodluž si dovolenou'). ZKRÁCENÉ POBYTY 6=7 - na vyžádání pobyty kratší než 1 týden (min. 3 noci). Kalkulace dle systému 6=7 (více info v CK), na místě se vždy bude hradit závěrečný úklid € 40-60 a spotřeba energií € 3,60/ os./ den.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenka včetně tax, ubytování bez stravy, služby delegáta na telefonu.
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby delegáta na telefonu.

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění
  • Transfer z/na letiště.

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Isola Rossa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tanca della Torre Residence ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Tanca della Torre Residence

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 597 169
dnes 8–19 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Sardinie

5/ 5 1 recenzí

Martina červen 2015
Tanca della Torre Residence ***, Itálie, Sardinie, Isola Rossa
Sardinie Isola Rossa - Rezidence Torre. Úplná spokojenost ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Residence Torre
  Itálie, Sardinie, Isola Rossa

Cena od
1 475 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 597 169

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
2 950 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
330 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
204 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč