Vila SLOBODANKA

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup pondělí

Vila SLOBODANKA

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup pondělí
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Kladné stránky

pozvolný vstup do moře
wi-fi zdarma
klimatizace zdarma
v blízkosti pláže

Záporné stránky

společná kuchyně pro tři pokoje
placené parkování 300m od domu

Vila SLOBODANKA

Vila Slobodanka je pěkný apartmánový dům, vzdálený pouhých 100 m od krásné oblázkové pláže. Nachází se ve vilové čtvrti města Gradac naulici Jadranska. V letošním roce vila prošla rekonstrukcí a nabízí příjemné ubytování s klimatizací a wifi zdarma. Součástí výbavy jsou ručníky, polštáře a přikrývky - včetně povlečení. Domácí mazlíček je v tomto ubytování povolen (zdarma) - pouze vlastní dopravou.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky, dvě studia jsou s možností přistýlky (buď pevné lůžko nebo rozkládací křeslo). Součástí vybavení je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), klimatizace a wi-fi v ceně, kuchyně (lednice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), balkon s venkovním nábytkem. Nachází se v 1. a 2. patře.

Pokoj pro 2 osoby (P 2)

skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky bez možnosti přistýlky. Není možnost vlastního vaření. V 1. patře je společná kuchyně pro 3 pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), balkon s venkovním nábytkem, klimatizace a wi-fi v ceně. Nachází se v 1. a 2. patře.

Apartmán pro 4 osoby (AP 4)

pěkný moderní prostorný apartmán se skládá ze dvou místností, kde jedna ložnice má manželské lůžko a druhá ložnice (v nice) má oddělená pevná lůžka. Součástí vybavení je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), klimatizace v každé místnosti (zdarma) a wi-fi v ceně, kuchyně (lednice, trouba, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), jídelní stůl, dva balkony s venkovním posezením. Nachází se v 1. patře.

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob, možnost polopenze á la carte v místní restauraci Kod Irene - polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu).

Vzdálenosti

pláž 100 m, centrum 200 m, restaurace 400 m, obchod 300 m.

Pláž

oblázková.

Zábava a sport

milovníci aktivní dovolené si mohou zpříjemnit dovolenou sportem: tenis, minigolf, vodní pólo, potápění, plachtění, jet-ski, vodní lyžování, fotbal, basketbal a mnoho dalších aktivit.

Destinace
Proč právě Gradac?

Gradac patří k nejkrásnějším letoviskům této oblasti, má krásnou dlouhou pláž s bílými oblázky. Velkým kontrastem k moři je mohutné pohoří. Milovníci turistiky proto mohou podnikat pěší tůry do hor. Přímo z pláže vidíte ostrovy Hvar a Pelješac, které jsou naproti Gradacu. Díky nevšednímu spojení - hory, pláže a výlety do okolí, je Gradac ideálním prázdninovým místem.

Pláž: dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře.

Moře: průzračně modré.

Aktivity v okolí: tenis, minogolf, vodní pólo, potápění, plachtění, jet-ski, obchůdky, restaurace nebo fakultativní výlety.

Ubytování: soukromé vily a penziony s vlastním stravováním nebo možností zakoupit si polopenzi už v ČR za zvýhodněnou cenu.

Doprava: autobusem z hlavního odjezdového místa v Hodoníně cesta trvá cca 13 hodin. Jedeme přes Slovensko a Maďarsko.

Váš delegát: Theo - u něj si na místě můžete zakoupit fakultativní výlety.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, polopenzi, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, polopenzi, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: KM Travel (TVARBET MORAVIA, a.s.), IČ 13690558.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Gradac nástup pondělí
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 605 817
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Vila SLOBODANKA
  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup pondělí

Cena
6 831 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 605 817

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
6 831 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
4 590 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě 12-17 let
0
0 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě do 12 let
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč