Letím Brno - parkování u letiště Brno Tuřany

Jak postupovat při parkování

1. Příjezd na parkoviště Letím Brno

Parkoviště Letím Brno naleznete na adrese Řípská 1293/5c, Brno-Slatina.

Trasa příjezdu:
Parkoviště je vzdáleno jednu minutu cesty od sjezdu z dálnice D1 (Exit 201). Po 300m směr Brno-centrum je vjezd na parkoviště přímo z ulice Řípská (před BMW Renocar, naproti žlutému domu firmy Strima Czech). Umístění parkoviště na Google mapě

2. Vjezd na parkoviště Letím Brno

Vjezd na parkoviště je velmi snadný. Parkovací šek, který jste od nás po on-line rezervaci přes internet mailem obdrželi předložíte obsluze parkoviště a ta vás vpustí do prostoru parkoviště. Parkovací šek nenechávejte ve voze. Mějte jej u sebe. Po příletu se tímto šekem prokážete obsluze parkoviště (řidiči) Letím Brno, která vás z letiště přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu.

3. Rychlá přeprava k terminálům zdarma

Na parkoviště přijeďte vždy s dostatečnou časovou rezervou 2 až 2,5 hod. před odletem.

Parkování je koordinováno obsluhou parkoviště. Vyčkejte prosím vždy na pokyny obsluhy. Ta Vás následně bez prodlení odveze k letištní hale Letiště Brno-Tuřany. Transfer z parkoviště k letištní hale trvá cca 3 minuty a je již zahrnut v ceně parkovného. Od obsluhy obdržíte základní informace k vašemu odletu a příletu, kontaktní informace i chlazenou minerálku zdarma jako pozornost podniku.

4. Po příletu na letiště Brno

Až budete mít vyzvednuta všechna svá zavazadla, vyčkejte prosím přímo před příletovou halou na příjezd obsluhy. Není nutné obsluhu jakkoliv kontaktovat, počítají s vámi automaticky dle vašeho čísla příletu. Obsluhu kontaktujte prosím pouze v mimořádných situacích, např. pokud řešíte reklamaci svých zavazadel. Obsluha parkoviště vás vyzvedne a po prokázání se parkovacím šekem převeze na parkoviště Letím Brno.

5. Odjezd z parkoviště Letím Brno

Po převozu od letištní haly na parkoviště a přesunutím se k Vašemu vozu můžete opustit prostor parkoviště.

Cena parkování

Přesnou cenu parkování dle data vjezdu a délky parkování naleznete vždy v ceníku u konkrétního zájezdu. Orientační cena za 1. den parkování je 300 Kč a následně 100 Kč za každý další den parkování.

Jak parkování objednat?

Parkování doporučujeme objednat rovnou při odesílání nezávazné objednávky zájezdu. Parkovací šek vám zašleme emailem. Šek doporučujeme uložit do Vašeho mobilního telefonu a mít jej tak připraven k ověření obsluhou parkoviště.