GO parking - parkování u letiště Praha

Jak postupovat při parkování

1. Příjezd na parkoviště

Parkoviště naleznete na adrese Ke Kopanině 406, Tuchoměřice. Trasa příjezdu:

Jeďte směrem na Letiště Václava Havla Praha. Při cestě od Prahy sjedete z R7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina. Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Při cestě od Slaného sjeďte z R7 na Letiště a následně odbočte vlevo na Přední Kopaninu. Na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a areál parkoviště GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem. Pro zobrazení parkoviště Go parking na Google mapě klikněte zde ».

2. Vjezd na parkoviště

Vjezd je díky automatickému parkovacímu systému velmi snadný. Po příjezdu na parkoviště zadejte na vjezdovém stojanu PIN uvedený na parkovacím šeku a potvrďte mřížkou (#). Závora se otevře. Parkovací šek nenechávejte ve voze. Mějte jej u sebe. Po příletu se tímto šekem prokážete řidiči minibusu GO parking, který vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu.

3. Rychlá přeprava k terminálům zdarma

Po zaparkování vyčkejte u vašeho vozidla. Během několika minut vás vyzvedne minibus GO parking a odveze vás k centrálnímu výstupnímu místu u odletové haly Letiště Václava Havla Praha, východ I. Transfer z GO parkingu k terminálům trvá cca 3 minuty a je v ceně parkovného.

4. Po příletu na letiště Praha

Až budete mít všechna svá zavazadla, přejděte na nástupní místo GO parking, které je označeno cedulí GO parking. Toto centrální nástupní místo pro Terminál 1 i Terminál 2 se nachází přímo před východem I. Pokud na nástupním místě nečeká minibus, stačí zavolat na telefonní číslo 226 256 000 a minibus pro vás přijede k terminálům. Řidiči je třeba prokázat se parkovacím šekem.

5. Odjezd z parkoviště

Při výjezdu přiložíte čárový kód na parkovacím šeku ke čtečce a opustíte prostor parkoviště.

Cena parkování

Přesnou cenu parkování dle data vjezdu a délky parkování naleznete vždy v ceníku u konkrétního zájezdu. Orientační cena za 8 dní parkování je 800 - 1500 Kč v závislosti na sezóně a obsazenosti parkoviště.

Kryté parkování je možné za příplatek 100,- Kč za každé 4 započaté dny parkování.

Jak parkování objednat?

Parkování doporučujeme objednat rovnou při odesílání nezávazné objednávky zájezdu. Parkovací šek vám zašleme emailem. Šek si vytiskněte a při vjezdu na parkoviště ho přiložte k vjezdovému stojanu.