Dovolená Slunečné pobřeží Bulharsko

Na Slunečném pobřeží vás ohromí nejvíce hotelů, kvalitních služeb pro turisty i nejznámější pláž v Bulharsku. Významné letovisko leží asi 35 kilometrů severně od Burgasu kolem městečka Nesebar. Je dlouhé 8 kilometrů a velmi dobře propojené autobusy. Dovolená na Slunečném pobřeží přináší skvělé zážitky u moře za rozumnou cenu.


Poslední recenze Slunečné pobřeží

Hotel Regina ***, Bulharsko, Slunečné pobřeží
3
20. 2. 2019 | V.V
Datum pobytu: červen 2018

3/5 - Průměr
Hotel není špatný. Na dovolenou úplně hezky stačí, není drahý a čistý je. Jídlo je dobré a okolí dobré( dokonce i několik barů ), personál milí. Pokud chce někdo extrémy a dobrodružství, může si najít..... celá recenze
Hotel Perla ***, Bulharsko, Slunečné pobřeží
4
30. 12. 2018 | Simona
Datum pobytu: srpen 2018

4/5 - Skvělé
Užili jsme si to. . celá recenze
Hotel Nessebar Beach ***, Bulharsko, Slunečné pobřeží
5
2. 10. 2018 | Martin a Lucia
Datum pobytu: září 2018

5/5 - Úžasné
Super, rád se klidně vrátím i další dovolenou, jenom zvážím asi Srpen, ale i Září jsem si užil, tohle léto bylo hodně horké a dlouhé, tak proto to bylo i v tuhle dobu dobré a navíc už nebylo všude tolik turistů.... celá recenze

Slunečné pobřeží

  • Stát: Bulharsko 
  • Měna1 bulharský lev (Lv) 
  • Časový rozdíl oproti České republice: +1 hodina

Největší bulharské letovisko se jmenuje Slunečné pobřeží a jedná se o obrovskou promenádu hotelů s prostornou 6 kilometrů dlouhou pláží. Hledejte jej 30 kilometrů severně od Burgasu. Služby hotelů jsou doplněny četnými obchody a restauracemi, konají se zde dokonce hudební festivaly. Slunečné pobřeží je dobrý výchozí bod pro výlety. V Bulharsku se na vás těší jen to nejlepší zázemí pro děti.

Dovolená Slunečné pobřeží

Příjemná dovolená na vás čeká na Slunečném pobřeží u Černého moře. Rozlehlý 6 kilometrů dlouhý resort podél pláže disponuje nejlepšími a nejširšími službami v Bulharsku. Nejvíce restaurací, barů, obchodů hledejte na Slunečném pobřeží. Počasí je příjemně letní od konce června do září. Dovolená na Slunečném pobřeží je branou k vodním radovánkám u Černého moře. Na Slunečné pobřeží navazují další letoviska Nesebar a Svatý Vlas. Nejrychlejší a nejpohodlnější doprava do letoviska je letecká, mnoho turistů ale volí i pozemní dopravu autem nebo autobusem. Nepropásněte mnoho Last Minute zájezdů na Slunečné pobřeží s velkými slevami. 

Pobřeží, moře a pláže

Pláž je největší předností Slunečného pobřeží. Jedná se o pláž velmi prostornou, písečnou a vybavenou všemi potřebnými službami. Je dlouhá nejméně 6 kilometrů. Pozvolný vstup do moře ocení zejména rodiny s dětmi. Můžete vyzkoušet i kvalitní pláže nedalekých letovisek Nesebar a Svatý Vlas. Bohatá je nabídka vodních sportů.

Hotely na Slunečném pobřeží

Slunečné pobřeží je ubytovací dominantou Bulharska. Mnoho hotelů všech kategorií leží v několika řadách u velké krásné písečné pláže. Starší hotely jsou modernizovány a v jejich okolí rostou nové. Velká část z nich disponuje vnitřními i venkovními bazény a nabízí mnoho služeb. Hotely na Slunečném pobřeží jsou zárukou kvality. V rámci stravování si vyberte v Bulharsku populární snídaně nebo polopenzi, k dispozici jsou nejen pro náročnější i all inclusive služby. 

Atmosféra

Atmosféra Slunečného pobřeží je ryze přímořská a velmi živá. Letovisko je během sezóny naplněno mnoha turisty nejen ze střední a východní Evropy. Pro vyznavače večerního života je otevřeno mnoho barů, klubů a diskoték. Konají se zde dokonce festivaly. Rodiny s dětmi ocení zábavné služby a vodní radovánky.

Nejzajímavější místa a výlety

Slunečné pobřeží je jedinečným výchozím bodem pro pořádání výletů všemi směry po pevnině a případně i po moři. Za návštěvu stojí sousední letoviska Nesebar a Svatý Vlas. Přes Slunečné pobřeží jezdí všechny autobusy z Varny do Burgasu a zpět, vydat se tedy můžete do jakéhokoliv střediska na pobřeží (na sever do Obzoru, na jih do Pomorie, Burgasu, nebo až historického Sozopolu).