Dovolená Slunečné pobřeží Bulharsko

Na Slunečném pobřeží vás ohromí nejvíce hotelů, kvalitních služeb pro turisty i nejznámější pláž v Bulharsku. Významné letovisko leží asi 35 kilometrů severně od Burgasu kolem městečka Nesebar. Je dlouhé 8 kilometrů a velmi dobře propojené autobusy. Dovolená na Slunečném pobřeží přináší skvělé zážitky u moře za rozumnou cenu.


Poslední recenze Slunečné pobřeží

Rena Club Hotel ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
5
21. 7. 2019 | Palma
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Nad mé očekávání! :) . celá recenze
Hotel Hrizantema ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
5
21. 7. 2019 | Jana
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
skvělý. celá recenze
Hotel Mena Palace ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
5
21. 7. 2019 | Martin B.
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Bulharsko na mě udělalo příznivý dojem. Je samozřejmé jasné, že úplně vše je tu podřízeno turistickému ruchu. Všichni se tu snaží na turismu vydělat jak jen je možné. Na Slunečném pobřeží je hotel vedle.... celá recenze

Slunečné pobřeží

  • Stát: Bulharsko 
  • Měna1 bulharský lev (Lv) 
  • Časový rozdíl oproti České republice: +1 hodina

Největší bulharské letovisko se jmenuje Slunečné pobřeží a jedná se o obrovskou promenádu hotelů s prostornou 6 kilometrů dlouhou pláží. Hledejte jej 30 kilometrů severně od Burgasu. Služby hotelů jsou doplněny četnými obchody a restauracemi, konají se zde dokonce hudební festivaly. Slunečné pobřeží je dobrý výchozí bod pro výlety. V Bulharsku se na vás těší jen to nejlepší zázemí pro děti.

Dovolená Slunečné pobřeží

Příjemná dovolená na vás čeká na Slunečném pobřeží u Černého moře. Rozlehlý 6 kilometrů dlouhý resort podél pláže disponuje nejlepšími a nejširšími službami v Bulharsku. Nejvíce restaurací, barů, obchodů hledejte na Slunečném pobřeží. Počasí je příjemně letní od konce června do září. Dovolená na Slunečném pobřeží je branou k vodním radovánkám u Černého moře. Na Slunečné pobřeží navazují další letoviska Nesebar a Svatý Vlas. Nejrychlejší a nejpohodlnější doprava do letoviska je letecká, mnoho turistů ale volí i pozemní dopravu autem nebo autobusem. Nepropásněte mnoho Last Minute zájezdů na Slunečné pobřeží s velkými slevami. 

Pobřeží, moře a pláže

Pláž je největší předností Slunečného pobřeží. Jedná se o pláž velmi prostornou, písečnou a vybavenou všemi potřebnými službami. Je dlouhá nejméně 6 kilometrů. Pozvolný vstup do moře ocení zejména rodiny s dětmi. Můžete vyzkoušet i kvalitní pláže nedalekých letovisek Nesebar a Svatý Vlas. Bohatá je nabídka vodních sportů.

Hotely na Slunečném pobřeží

Slunečné pobřeží je ubytovací dominantou Bulharska. Mnoho hotelů všech kategorií leží v několika řadách u velké krásné písečné pláže. Starší hotely jsou modernizovány a v jejich okolí rostou nové. Velká část z nich disponuje vnitřními i venkovními bazény a nabízí mnoho služeb. Hotely na Slunečném pobřeží jsou zárukou kvality. V rámci stravování si vyberte v Bulharsku populární snídaně nebo polopenzi, k dispozici jsou nejen pro náročnější i all inclusive služby. 

Atmosféra

Atmosféra Slunečného pobřeží je ryze přímořská a velmi živá. Letovisko je během sezóny naplněno mnoha turisty nejen ze střední a východní Evropy. Pro vyznavače večerního života je otevřeno mnoho barů, klubů a diskoték. Konají se zde dokonce festivaly. Rodiny s dětmi ocení zábavné služby a vodní radovánky.

Nejzajímavější místa a výlety

Slunečné pobřeží je jedinečným výchozím bodem pro pořádání výletů všemi směry po pevnině a případně i po moři. Za návštěvu stojí sousední letoviska Nesebar a Svatý Vlas. Přes Slunečné pobřeží jezdí všechny autobusy z Varny do Burgasu a zpět, vydat se tedy můžete do jakéhokoliv střediska na pobřeží (na sever do Obzoru, na jih do Pomorie, Burgasu, nebo až historického Sozopolu).