Splynutí s přírodou ve stanu bez tíže

Itálie, Sardinie, Cagliari

Splynutí s přírodou ve stanu bez tíže

  Itálie, Sardinie, Cagliari
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Jedinečná cesta za znovuobjevením původních hodnot v exkluzivních přírodních lokalitách za doprovodu profesionálních průvodců.

Poloha

Jihovýchod Sardinie je známý pro své úchvatné pláže s jemným pískem a čistým mořem. Za nimi, směrem do vnitrozemí, se ale otevírá ještě jeden, nepříliš známý svět, který se ovšem tomu plážovému nijak nezavdá.

Vybavení

V rámci programu jsou k dispozici spací pytle, čelovky, helmy na čtyřkolky a jiné vybavení, potřebné pro výlety v rámci programu.

Ubytování

Přespání je zajištěno v eko kempu v horách, v závěsných stanech pro 2-3 osoby. K dispozici je společná koupelna se sprchou s teplou vodou, záchod.

Program
  • 1. den - Přílet na letiště v Cagliari a přesun do setkávacího bodu na jihovýchodě ostrova. Přejezd na čtyřkolkách do ekokempu (zavazadla budou přepravena zvlášť), kde proběhne uvítací aperitiv a následovat bude tradiční sardinská večeře, servírovaná v pastýřském obydlí. Přespání v závěsných stanech.
  • 2. den - Snídaně skládající se z místních produktů. Krátký odpočinek a následný přejezd na čtyřkolkách na půl cesty k smaragdovému vodopádu. Druhá část cesty se absolvuje pěšky, středně náročným trekkingem. Oběd formou balíčku zajištěn. Návrat do kempu na čtyřkolkách, následný aperitiv a bohatá večeře z místních produktů. Přespání v závěsných stanech.
  • 3. den - Snídaně skládající se z místních produktů. Po krátkém odpočinku se na čtyřkolkách přesunete zpět do setkávacího bodu, kde si přesednete do terénního vozu, který vás zaveze k řece, odkud bude pokračovat dobrodružství na kajacích. Dojedete až na pláž, kde si vychutnáte balíčkový oběd. Následuje návrat do výchozího bodu na kajaku a krátký trekking s návštěvou hradu Quirra . Přesun terénním vozem do kempu, bohatá večeře z místních produktů. Přespání v závěsných stanech.
  • 4. den - Snídaně skládající se z místních produktů. Poslední chvíle odpočinku a relaxace a následný přesun do setkávacího bodu terénním vozem. Odjezd na letiště v Cagliari.
Stravování

V rámci programu jsou zajištěné snídaně, obědy (v rámci výletů v sáčku), večeře z místních produktů včetně veškerých nápojů.

Udržitelnost a ekologie

Ubytování je provozováno s maximálním respektem k přírodě, užívány jsou přírodní materiály a šetrné mycí prostředky. Koncept stanů zavěšených na stromech je příkladem šetrného cestování, při kterém po sobě turista po pobytu v přírodě nezanechá žádnou stopu.

Důležité

Minimální počet účastníků je 2, maximální počet 8.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu na 7-10 nocí v přímořských letoviscích, hlavním městě, či kdekoli jinde na Sardinii.
Prodloužení na 7 nocí v apartmánu bez stravy od 2 500 Kč/osoba
Prodloužení na 7 nocí v 4* hotelu se snídaní v hlavním městě Cagliari od 7 400 Kč/osoba
Prodloužení na 7 nocí v 4* hotelu s polopenzí u pláže od 10 700 Kč/osoba
Nabídka ubytování je orientační, zájezd lze prodloužit s libovolnou ubytovací kapacitou.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně všech tax, transfer z a na letiště, ubytování v závěsných stanech s plnou penzí s nápoji, výlety v rámci programu včetně veškerého vybavení.

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Cagliari
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 615 978
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Splynutí s přírodou ve stanu bez tíže
  Itálie, Sardinie, Cagliari

Cena
38 276 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 615 978

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
38 276 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
468 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
288 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 4 dny
0
990 Kč