Zima 2020/2021

I pro tuto sezónu jsme pro vás připravili bohatý výběr lyžařských zájezdů i pobytů u moře. Nejoblíbenější je lyžování v Rakousku, Itálii na Slovensku nebo v Čechách, v naší nabídce najdete i lyžařská střediska ve Francii, Německu, Slovinsku, Švýcarsku, ... Chcete-li si dopřát dovolenou v teple u moře, vyberte si blízké země se slunečným počasím po celý rok nebo zvolte exotickou dovolenou v tropickém ráji.

Zimní poznávací zájezdy a eurovíkendy

Zimní dovolená nemusí znamenat jen lyžování nebo odpočinek u moře. Krásu světových metropolí i celého světa můžete objevovat kdykoliv v roce.

Dovolená bez obav

Na serveru Zájezdy.cz zakoupíte pouze zájezdy renomovaných cestovních kanceláří. Každá cestovní kancelář v naší nabídce je pojištěna proti úpadku. Doklady o pojištění těchto CK naleznete zde.

Dovolená na serveru Zájezdy.cz za cenu jako od pořádající CK

U nás koupíte dovolenou za stejnou cenu jako u pořádající cestovní kanceláře. Máte-li u nějaké cestovní kanceláře věrnostní nebo jinou slevu, řekněte nám to. Při nákupu zájezdu od této CK vám tuto slevu uznáme i u nás. Příjemnou dovolenou!

Poslední rezence


Mysacek červenec 2020
Hotel jelenovska. Zoufale... celá recenze


Alena červenec 2020
Poděkování. velice příjemný personál přes p. recepční, číšníky, pana kuchaře....pohoda, příjemní, usměvaví, ochotní...... celá recenze


Rudolf N. červenec 2020
Retro každým coulem. Zotavovna ROH se vším všudy, aneb neHotel pro dobrodruhy... celá recenze

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h