O nás

Jsme českou společností působící v oblasti cestovního ruchu, která dlouhodobě patří mezi největší cestovní agentury v České republice. Pohodlný nákup dovolené zajišťujeme prostřednictvím internetových stránek a z našeho hlavního call centra Třebíči. Služby cestovní agentury poskytujeme od roku 2005 také na Slovensku.

Naše historie aneb pár slov o tom, jak jsme se rozrůstali

16. 11. 2000
Zaregistrovali jsme si doménu dovolenou.cz.

Únor 2001
Prodali jsme první zájezdy. Tehdy jsme s vámi, našimi zákazníky, komunikovali na adrese na.dovolenou.cz a podnikali z třebíčského sídla na živnostenský list.

Duben 2001
Velmi brzy k nám přistoupila společnost AliaWeb.cz, a.s., se kterou jsme spojili síly, technologie a znalosti.

Únor 2002
Počátkem roku 2002 jsme převedli naše podnikání na společnost na.dovolenou.cz, spol. s r.o.

Listopad 2003
Změnili jsme název naší firmy na Zájezdy.cz, spol. s r.o. Společně s tím však také internetovou adresu. Od roku 2003 se s námi virtuálně setkáváte na adrese www.zajezdy.cz. S touto změnou přišla i změna loga.

Červen 2005
Naši činnost v cestovním ruchu jsme rozšířili též za hranice naší republiky a založili dceřinou společnost na Slovensku, kde jsme naše služby začali nabízet pod názvem Agentúra Zájazdy.sk, spol. s r.o. a na internetové adrese www.zajazdy.sk.

Duben 2007
Otevřeli jsme naši první pobočku, mimo sídla v Třebíči, a to v Praze.

Květen 2007
S jarem roku 2007 došlo ke změně naší společnosti v Česku, a to na akciovou společnost. Od května 2007 nás znáte pod názvem Agentura Zájezdy.cz, a.s. na již ustálené adrese www.zajezdy.cz.

Červen 2007
Své služby na Slovensku jsme rozšířili prostřednictvím nově otevřené pobočky v Bratislavě.

Podzim 2008
Podzim roku 2008 byl u nás ve znamení budování a otevření dalších dvou kamenných poboček, a to v Brně a Ostravě.

Červen 2010
Přicházíme se změnou loga a firemní identity. Naše internetové adresy se nemění a v platnosti zůstávají již zavedené adresy www.zajezdy.cz v ČR a www.zajazdy.sk v SR.

Listopad 2015
Přestěhovali jsme naše klientské centrum do nových prostor. Sídlo naší agentury je od 20.11.2015 na adrese Na Potoce 468/25, Třebíč.

Říjen 2016
Zkracujeme. Od 20.10.2016 jsme Zájezdy.cz, a.s.

Roky 2017, 2018
Redesign webu, nové technologie a každoroční růst o desítky procent.

Rok 2019
Budujeme nové call centrum v Ostravě, stále rosteme a máme za sebou rekordní rok! Plány do budoucna máme opravdu velké.

Leden 2020
Přicházíme s novým logem společnosti, novým a lepším webem a startujeme reklamní kampaň v televizi. Chystáme se na další rok plný růstu...

COVID!!!
Tak tohle nikdo z nás nečekal... Místo radosti přišla tvrdá rána. Obrovská nejistota a strach o to, jestli to vůbec jako firma ustojíme. Po vyhlášení nouzového stavu a zákazu cestování bylo rozhodnuto. Museli jsme začít rychle jednat. S těžkým srdcem jsme se rozloučili s desítkami svých kolegů. Zavřeli jsme všechny pobočky, kromě sídla v Třebíči. A jen jsme čekali a doufali, že ten zlý sen brzy skončí.

Restart 2022, 2023
Po téměř dvou letech naprostého útlumu, nejistoty a úsporného režimu se vracíme zpět. Nezačínáme však od nuly, jako před dvaceti lety. Rychle se k nám vracejí jak zákazníci, tak zaměstnanci. A už zase rosteme! :-) Chvíli nám to bude možná trvat, než se dostaneme na čísla z roku 2019, ale z krize jsme vzešli posílení.

Děkujeme všem našim zákazníkům, zaměstnancům i obchodním partnerům a těšíme se na spoustu radosti, kterou cestování přináší.