Klidná dovolená: tipy na hotely pouze pro dospělé

Někdy je potřeba vypnout, ať už jste sami rodiči nebo nikoliv. Oáza klidu a pohody vás čeká v tišších hotelech pouze pro dospělé. Vybrali jsme některé z nich v oblíbených destinacích. 

Řecko

Překrásné řecké ostrovy v klidu a bez velkého ruchu. Luxusní hotely pouze pro dospělé jsou k dispozici na většině nejoblíbenějších ostrovů. Na Krétě doporučujeme Sentido Elounda Blu Hotel ****, na Rhodosu zpozorněte na Sentido Ixian Grand **** a oblíbené Korfu má zase v rukávu Mayor La Grotta Verde ****.

Hotel Sentido Ixian Grand ****, Řecko

Egypt

Země faraonů klidněji bez dětí není problém. Na hotely pro dospělé mysleli hlavně v Hurghadě a blízkém Makadi Bay. Jako ve světě Flintstoneů si budete připadat v kamenném hotelu Caves Beach Resort ***** na severu Hurghady. Vyhledávaný záliv Makadi Bay nabízí adults only hotel Cleopatra Luxury Makadi *****.

Hotel Cleopatra Luxury Makadi *****, Egypt

Španělsko

Slunečné Španělsko přináší hotely pro dospělé ve všech destinacích, které máte tolik rádi. Specialitou jsou Kanárské ostrovy. Nabídkou hotelů potěší ale i Mallorca, Menorca, Ibiza a pevninská Costa Brava. Na Tenerife zkuste Be Live Adults Only ****, na Mallorce Blue Sea Tower *** nebo THB Gran Playa****.

Hotel Delfin Siesta Mar ****, Španělsko

Turecko

Na Turecké riviéře láká návštěvníky jediný hotel pro dospělé v naší nabídce, a to Heaven Beach ***** poblíž historického Side v letovisku Kizilagac. Strava je zpravidla řešena ultra all inclusive programem.

Hotel Heaven Beach *****, Turecko

Bulharsko

Na pobřeží Černého moře můžete využít služeb hotelu pro dospělé Grifid Hotels Metropol ***** ve Zlatých píscích. Z letiště ve Varně trvá transfer jen něco málo přes půlhodinku.

Grifid Hotels Metropol *****, Bulharsko

Chorvatsko

Kultovní Chorvatsko a tyrkysový Jadran. Také tady čeká jeden luxusní hotel, který se vyhranil pouze pro dospělé. Jmenuje se Sensimar Adriatic Beach Resort **** a je připraven na Makarské riviéře v menším letovisku Živogošče.

Hotel Sensimar Adriatic Beach Resort ****, Chorvatsko

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h