8 NEJ! Exotická místa snů

Podívejte se s námi na nejkrásnější místa naší planety a nechte se inspirovat třeba pro svoji dovolenou. Budeme vašimi průvodci na dalekých cestách za zážitky, odpočinkem i poznáním.

„Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, cestuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému.“ Jan Werich

1. Maledivy

Souostroví Maledivy je možná nejkrásnější místo planety. Maximální čistota, exotická příroda a křišťálové laguny tvoří tropický svět barev. Prozkoumejte podmořský život, spatříte korálové rybky, murény, menší druhy žraloků, manty, chobotnice, želvy, rejnoky či barakudy. Nejen atoly Kandooma, Cocoa, Kudarah a Ihuru vám vyrazí dech. Prohlédněte si nabídku zájezdů na Maledivy.

Maledivy

2. Thajsko

Nejkrásnější místa jihovýchodní Asie hledejte v Thajsku. Čekají na vás průzračné moře, bělavé pláže a výborná kuchyně. Dovolená v Thajsku je recept na neopakovatelné zážitky. Země úsměvů si získá srdce každého milovníka cestování. Vynikají letoviska Pattaya, Ko Samui a Phuket. Projděte si vhodné zájezdy do Thajska.

Thajsko

3. Mauricius

Ostrovní perla Indického oceánu se jmenuje Mauricius. Pokud hledáte luxusní dovolenou se zážitky na celý život, Mauricius je ideální volbou. Ostrov obklopený korály nabízí průzračnou vodu, zeleň pralesů, krátery a vodopády. Nejlepšími letovisky v domovině poštovního Modrého Mauricia jsou Belle Mare, Grand Baie, Le Morne, Flic en Flac a Trou d'Eau Douce. Prohlédněte si zájezdy na Mauricius.

Mauricius

4. Dominikánská republika

Dominikánská republika nabízí výběr toho nejlepšího z exotické dovolené v Karibiku. Obdivujte sněhobílé pláže lemované alejemi palem a tyrkysově modrou čistou mořskou vodu. Nejlepší destinace se jmenují Punta Cana, Santo Domingo, La Romana a Bayhibe. Nenechte si ujít výběr zájezdů do Dominikánské republiky.

Dominikánská republika

5. Srí Lanka

Srí Lanka leží na severu Indického oceánu. Západní pobřeží ostrova lemují široké pláže s hnědým pískem a malými vlnami. Směrem na jih se objevují mělčiny a písek je světlejší. Běžné jsou háje palem, plantáže. Srí Lanka vás okouzlí. Mezi nejkrásnější pláže patří Unawatuna, Mirissa, Tangalla, Nilaveli. Prozkoumejte nejlepší zájezdy na Srí Lanku.

Srí Lanka

6. Kuba

Dovolená na Kubě si pohraje se všemi vašimi smysly. Vůně doutníků, chuť kubánského rumu, šumění moře, stará auta a svérázný ruch. Atmosféra, jakou jinde nenajdete. Nejvyhledávanější kubánské destinace jsou Varadero, Matanzas, Cayo Coco a hlavní město Havana. Projděte si nabídku zájezdů na Kubu.

Kuba

7. Tanzanie - Zanzibar

Zanzibar je jedním z nejkrásnějších afrických ostrovů. Milovníci odpočinku si přijdou na své díky kvalitě pláží, prohřátému Indickému oceánu s vhodnými podmínkami pro potápění a šnorchlování a také špičkovému servisu místních hotelových komplexů. Slavné jsou plantáže s kořením, zejména hřebíčkem a skořicí. Doporučujeme letoviska Nungwi, Pwani Mchangani a Jambiani. Splňte si sen zájezdem na Zanzibar.

Zanzibar

8. Mexiko

Atraktivní tropickou destinací střední Ameriky je Mexiko. Země proslula vynikající kuchyní, nádhernými plážemi s bílým pískem a množstvím ojedinělých přírodních krás a starověkých památek. Potěší vás zázemí hotelů a atmosféra pobřeží. Ozdobou jsou letoviska Cancún, Mayská riviéra a Playa del Carmen. Vyberte si vysněný zájezd do Mexika.

Mexiko

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h