Termální lázně ve střední Evropě. Kde je relax doma?

Odpočiňte si, načerpejte síly a podpořte zdraví. Ideálním cílem jsou termální lázně s wellness programy. Střední Evropa je region se vzácnými termálními prameny. Kam se za nimi vydat v rozumné vzdálenosti?

Maďarsko

V Maďarsku má tradici několik špičkových lázní s termálními prameny. Neznámější jsou Bükfürdő, Sárvár, Kehidakustány, Zalakaros, Harkány, Budapešť a Eger. Velká část termálů je v severozápadní části země, a jsou tak docela blízko, navíc často u dálnic.

Maďarské lázně

Podívejte se na všechny zájezdy do termálních lázní v Maďarsku.

Slovensko

Naši východní sousedé mají podobně velké lázeňské dědictví. Vyhlášené cíle jsou Veľký Meder, Piešťany, Rajecké Teplice, Podhájska, Dunajská Streda, Bešeňová a další. Odpočiňte si bez jazykové bariéry hned za hranicemi.

Slovenské lázně

Mrkněte na všechny zájezdy do termálních lázní na Slovensku.

Rakousko

Výběr lázní v Rakousku je velký. Dovolenou v termálech zpestří navíc v některých případech velehory. Nížinné lázně jsou Laa an der Thaya, Bad Blumau a St. Martin nedaleko Neziderského jezera. Ryze horské lázně jsou potom Tauern Spa Kaprun, Bad Kleinkirchheim, Längenfeld nebo Bad Hofgastein + Bad Gastein.

Rakouské lázně

Projděte si všechny zájezdy do termálních lázní v Rakousku.

Slovinsko

Malá země, velké lázeňství. Ve Slovinsku je rovnou 15 lázní a 87 termálních pramenů. Místní prameny obdivovali už Římané. Nejslavnější místa odpočinku a zdraví jsou Lázně Bled, Moravske Toplice, Lendava, Radenci, Ptuj, Zreče, Dobrna a další.

Slovinské lázně

Vyberte si ze všech zájezdů do termálních lázní ve Slovinsku.

Česko

Také v naší zemi se lázeňství s mnohasetletou tradicí osvědčilo. Jednotlivé lázně jsou zaměřeny podle skupiny obtíží pacienta. Odpočívejte nebo si dopřejte léčebnou kúru ve Františkových Lázních, Mariánských Lázních, Poděbradech, Třeboni, Janských Lázních, Karlově Studánce, Jeseníku a Luhačovicích.

Vyloženě termální lázně vyzkoušejte ve Velkých Losinách a Chrastavě.

České lázně

Nenechte si ujít všechny zájezdy do lázní v Česku.

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h