Dovolená Costa Brava, Španělsko

Costa Brava je nejznámější a nejnavštěvovanější prázdninovou oblastí Španělska s bohatou nabídkou zábavy, služeb, příjemnými cenami a rovněž vyhlášenou pohostinností místních obyvatel. Jednotlivá letoviska mají svá historická centra, která vybízí k procházkám. Dovolená na Costa Bravě je pravou ochutnávkou španělského temperamentu.

136 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Costa Brava

  • Stát: Španělsko 
  • Měna: 1 € (euro) 
  • Časový rozdíl oproti České republice: žádný

Riviéra Costa Brava v Katalánsku je nejvíce oblíbeným cílem dovolené na španělské pevnině. Je dostupná letecky i pozemní dopravou. Na pobřeží jsou rozeseta historická letoviska s hrady a malebnými centry s úzkými uličkami. Prostorné písečné pláže střídají skalnaté útesy, které jsou přístupné díky stezkám. Objevte kouzlo letovisek Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalších.

Dovolená Costa Brava

Vydejte se za sluncem na španělské pobřeží Costa Bravy. Velmi teplé počasí zde panuje od června do září a zaručuje skvělou dovolenou. Úroveň služeb pro turisty je na vysoké úrovni a většina hotelů je skutečně kvalitních. Cestovní ruch je ve Španělsku populární a země si návštěvníků považuje. Večerní procházky po promenádě nebo útesech mezi plážemi jsou úchvatné. Dovolená na Costa Bravě je výborná volba.

Moře, hotely, atmosféra

Pobřeží Costa Bravy je okouzlující. Dlouhé široké pláže jednotlivých letovisek střídají skalní útesy a borové lesy. Vstup do moře je pozvolný a vhodný pro rodiny s dětmi. Teplota vody v moři je v letních měsících pohodlně kolem 25°C. Všechny pláže jsou poctivě udržované, a nad většinou z nich dokonce vlaje modrá vlajka.

Hotelů všech kategorií je v jednotlivých letoviscích mnoho a nabízí zázemí pro všechny návštěvníky oblíbené riviéry. Na pobřeží jsou k dispozici i kempy pro větší dobrodruhy. V rámci stravování můžete ochutnat různé španělské speciality. Samozřejmostí jsou all inclusive stravovací možnosti. 

Prostředí Costa Bravy vás příjemně naladí na temperamentní španělský způsob života. V letoviscích je večer poměrně živo, můžete navštívit restaurace, bary, kluby. Pokud dáváte přednost kultuře, flamenco nebo hudební představení budou to pravé. Nechte se alespoň po dobu dovolené okouzlit středomořským stylem života.

Nejzajímavější místa

Českými turisty mnohokrát prověřená jsou výborná letoviska Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a další. Hlavním centrem cestovního ruchu je kosmopolitní Lloret. Blanes je zase vyhlášené výbornou botanickou zahradou. Velmi půvabné je letovisko Tossa, které si nejvíce dokázalo uchovat svůj původní ráz. Majestátní hrad a historické kamenité uličky v podhradí navodí romantiku.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Oblast:

Zrušit

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Kdy vyrazit: