Dovolená Slunečné pobřeží, Bulharsko

Na Slunečném pobřeží vás ohromí nejvíce hotelů, kvalitních služeb pro turisty i nejznámější pláž v Bulharsku. Významné letovisko leží asi 35 kilometrů severně od Burgasu kolem městečka Nesebar. Je dlouhé 8 kilometrů a velmi dobře propojené autobusy. Dovolená na Slunečném pobřeží přináší skvělé zážitky u moře za rozumnou cenu.

259 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Slunečné pobřeží

  • Stát: Bulharsko 
  • Měna1 bulharský lev (Lv) 
  • Časový rozdíl oproti České republice: +1 hodina

Největší bulharské letovisko se jmenuje Slunečné pobřeží a jedná se o obrovskou promenádu hotelů s prostornou 6 kilometrů dlouhou pláží. Hledejte jej 30 kilometrů severně od Burgasu. Služby hotelů jsou doplněny četnými obchody a restauracemi, konají se zde dokonce hudební festivaly. Slunečné pobřeží je dobrý výchozí bod pro výlety. V Bulharsku se na vás těší jen to nejlepší zázemí pro děti.

Dovolená Slunečné pobřeží

Příjemná dovolená na vás čeká na Slunečném pobřeží u Černého moře. Rozlehlý 6 kilometrů dlouhý resort podél pláže disponuje nejlepšími a nejširšími službami v Bulharsku. Nejvíce restaurací, barů, obchodů hledejte na Slunečném pobřeží. Počasí je příjemně letní od konce června do září. Dovolená na Slunečném pobřeží je branou k vodním radovánkám u Černého moře. Na Slunečné pobřeží navazují další letoviska Nesebar a Svatý Vlas. Nejrychlejší a nejpohodlnější doprava do letoviska je letecká, mnoho turistů ale volí i pozemní dopravu autem nebo autobusem. Nepropásněte mnoho Last Minute zájezdů na Slunečné pobřeží s velkými slevami. 

Pobřeží, moře a pláže

Pláž je největší předností Slunečného pobřeží. Jedná se o pláž velmi prostornou, písečnou a vybavenou všemi potřebnými službami. Je dlouhá nejméně 6 kilometrů. Pozvolný vstup do moře ocení zejména rodiny s dětmi. Můžete vyzkoušet i kvalitní pláže nedalekých letovisek Nesebar a Svatý Vlas. Bohatá je nabídka vodních sportů.

Hotely na Slunečném pobřeží

Slunečné pobřeží je ubytovací dominantou Bulharska. Mnoho hotelů všech kategorií leží v několika řadách u velké krásné písečné pláže. Starší hotely jsou modernizovány a v jejich okolí rostou nové. Velká část z nich disponuje vnitřními i venkovními bazény a nabízí mnoho služeb. Hotely na Slunečném pobřeží jsou zárukou kvality. V rámci stravování si vyberte v Bulharsku populární snídaně nebo polopenzi, k dispozici jsou nejen pro náročnější i all inclusive služby. 

Atmosféra

Atmosféra Slunečného pobřeží je ryze přímořská a velmi živá. Letovisko je během sezóny naplněno mnoha turisty nejen ze střední a východní Evropy. Pro vyznavače večerního života je otevřeno mnoho barů, klubů a diskoték. Konají se zde dokonce festivaly. Rodiny s dětmi ocení zábavné služby a vodní radovánky.

Nejzajímavější místa a výlety

Slunečné pobřeží je jedinečným výchozím bodem pro pořádání výletů všemi směry po pevnině a případně i po moři. Za návštěvu stojí sousední letoviska Nesebar a Svatý Vlas. Přes Slunečné pobřeží jezdí všechny autobusy z Varny do Burgasu a zpět, vydat se tedy můžete do jakéhokoliv střediska na pobřeží (na sever do Obzoru, na jih do Pomorie, Burgasu, nebo až historického Sozopolu).

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Oblast:

Zrušit

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Kdy vyrazit: