Pro cestovní kanceláře

Zájezdy.cz, a.s., Na Potoce 468/25, 674 01 Třebíč jsou cestovní agenturou, která se specializuje na prodej zájezdů prostřednictvím webových stránek www.zajezdy.cz. Naše společnost má zájem spolupracovat s maximálním množstvím prověřených partnerských cestovních kanceláří, ale samozřejmě existují technické, finanční a jiné limity pro zařazení zájezdů do webové prezentace.

Často nás kontaktují menší cestovní kanceláře, které nemají připravený provizní prodej, mají potíže s rezervací nebo nabízejí velmi nízké provize. Proto raději upřesníme některé podmínky z naší strany. Upozorňujeme, že kromě těchto podmínek rozhoduje i samotný produkt.

Základní podmínky

  • CK musí mít platnou pojistku proti úpadku a je povinna doložit všechny dokumenty, které ji opravňují k její činnosti
  • provize nesmí být omezena maximální částkou a je vždy určena procentuálně 
  • v naší webové prezentaci zobrazujeme pouze zájezdy, ze kterých může CK poskytnout smluvenou provizi 
  • pro prodej zájezdů používáme vlastní šablonu smlouvy o zájezdu 
  • máme plnou moc inkasovat zálohy i doplatky od klientů
  • dodání datových podkladů (datový export ve formátech: XML, CSV, JSON či jiné formáty). Pro správné automatizované zpracování dat je klíčová jak struktura dat (formát), tak obsah. V datech nesmí chybět veškerý potřebný obsah včetně všech důležitých atributů (např. typy pokojů, typy cenových položek, původní ceny bez slev, zlevněné ceny apod.) 
  • nejsme schopni zadávat na server zájezdy s plovoucí délkou (libovolný termín nástupu a libovolná délka), zájezdy s cenou definovanou jako cena od ... a nejsme schopni zadat ceny v jiných měnách nebo s přepočtem kurzu pro každý den
  • CK musí mít logicky řešený a přehledný produkt s použitím vhodného formátu cenových tabulek. Nemůžeme zpracovávat zájezdy, kde jsou pro každou kapacitu jinak řešené ceny, datumy, názvy cenových položek, kde není jasně definován možný počet dospělých osob a dětí, jsou nejasné výpočty nebo hodnoty cenových položek ap. 
  • zadávání zájezdů je omezeno minimální cenou 1000 Kč za osobu, jde tedy zejména o zájezdy za nákupy ap.

Pokud splňujete výše uvedené základní podmínky a chcete s námi zahájit spolupráci, kontaktujte prosím naše produktové oddělení prostřednictvím emailu spoluprace@zajezdy.cz.