Dovolená Nesebar, Bulharsko

Starobylý Nesebar plynule navazuje na největší letovisko BulharskaSlunečné pobřeží. Díky Starému městu proslavenému svými starými domy a kostely má letovisko lepší atmosféru než bulharské resorty budované na zelené louce. Dovolená v Nesebaru je příjemná kombinace odpočinku u moře a romantických procházek v historickém centru.

74 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Nesebar

  • stát: Bulharsko
  • měna: 1 bulharský lev (Lv) 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Díky památkám zřejmě nejzajímavější letovisko a turistický cíl Bulharska se jmenuje Nesebar. Leží pouze 24 kilometrů od mezinárodního letiště v Burgasu a navazuje na něj největší bulharské letovisko Slunečné pobřeží. Na malém poloostrově stojí staré město Nesebar s hradbami, kostely a s architektonicky zajímavými domy. Město na extrémně výhodné strategické pozici založili už v 5. stol. před naším letopočtem Řekové.

Dovolená Nesebar

Dovolená v Nesebaru a okolí jsou příjemně strávené chvíle u moře. Klimatické podmínky jsou ideální od půlky června do konce září a koupání v moři je pravá zábava. Do Nesebaru se dostanete rychle a pohodlně letadlem. Pokud dáváte přednost pozemní dopravě, auto nebo autobus jsou vhodná možnost. Užijte si krásnou dovolenou v historickém letovisku za typicky bulharské rozumné ceny. Nesebar je tradičním cílem výhodných Last Minute zájezdů. 

Pobřeží, moře a pláže

Severně od Nesebaru začíná prostorná 6 kilometrů dlouhá písečná pláž letoviska Slunečné pobřeží. Samotný Nesebar má k dispozici velmi pěknou jižní pláž. Vydat se můžete také na mnoho okolních pláží, které budou i méně obsazené. Koupání v moři bude legrace pro celou rodinu, Černé moře je vyhřáté od konce června do konce září.

Hotely v Nesebaru

Nové město v Nesebaru nabízí dostatek ubytovacích kapacit v podobě apartmánů a hlavně hotelů. Nejvíce jich vyrostlo u jižní pláže. Využít můžete různé formy stravování, kromě v Bulharsku oblíbených snídaní a polopenzí najdete i hotely s all inclusive. Samozřejmostí u několika hotelů jsou bazény.

Atmosféra

Nesebar má jedinečnou historickou atmosféru, každý večer si můžete udělat romantickou procházku do Starého města na poloostrově. Zákoutí uliček na vás dýchnou starými časy. Nesebar je nejvýznamnější turistický cíl pobřeží Bulharska, každý by měl jeho historickou hodnotu vidět na vlastní oči a ocenit.

Nejzajímavější místa a výlety

Nesebar je sám o sobě jedním z nejzajímavějších míst Bulharska. Důkladně si projděte a prohlédněte Staré město s historickými domy a kostely. Na sever od Nesebaru se táhne rozsáhlé 6 kilometrů dlouhé Slunečné pobřeží, na které navazuje Svatý Vlas. Na jih se můžete prakticky pěšky vydat do menšího letoviska Ravda. O něco dále (20 kilometrů) je to do významného letoviska Pomorie. Můžete vyzkoušet zajímavé pláže v každém z okolních středisek.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Oblast:

Zrušit

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Kdy vyrazit: