Dovolená Zlaté písky, Bulharsko

Zlaté Písky jsou velké bulharské letovisko, které leží podél 4 kilometry dlouhé pláže. Částečně se podobá Slunečnému pobřeží, ale je menší, ohraničeno kopci se zeleným přírodním parkem, a celkově má o něco klidnější atmosféru. Dovolená v destinaci Zlaté Písky je ideální možnost pro radovánky u moře.

80 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Zlaté písky

  • Stát: Bulharsko 
  • Měna: 1 bulharský lev (Lv) 
  • Časový rozdíl oproti České republice: +1 hodina

Severně od Varny leží vyhledávané letovisko Zlaté písky. Velkými výhodami přímořské oblasti jsou zelené kopce zvedající se přímo nad letoviskem, nádherné 4 kilometry dlouhé zlaté pláže, čisté moře, všechny služby dostupné na jednom místě a mezinárodní letiště ve Varně vzdálené jen 25 kilometrů. Přímo nad letoviskem je přírodní park. Koupání v moři je zde považováno za jedno z nejhezčích v Bulharsku.

Dovolená Zlaté písky

Severní část bulharského pobřeží Černého moře je jako stvořená pro příjemnou dovolenou. Letoviska nejsou tolik přelidněná jako daleko na jihu, a přitom například Zlaté písky vynikají atmosférou a zelení na kopcích nad městem. Ideální cíl letecké dovolené. Vydat se do Bulharska můžete i autem nebo autobusem. Veškeré služby budete mít v krásném letovisku Zlaté písky jako na dlani a koupání v moři je zde jedinečné a vhodné pro celou rodinu. Zlaté písky jsou rovněž cílem výhodných Last Minute zájezdů. 

Pobřeží, moře a pláže

Vodní radovánky v moři vás v letovisku Zlaté písky opravdu potěší. Pláže jsou zlatavé, přesně jak napovídá název celého letoviska. Vstup do moře je pozvolný, voda je nádherně modrá a čistá. Podél pláží je v provozu mnoho obchůdků a restaurací. O vaši bezpečnost se postará několik plavčíků.

Hotely ve Zlatých píscích

Formy ubytování ve Zlatých píscích vyrostly v několika liniích od moře. Před další výraznou výstavbou je letovisko chráněno zeleným masívem s přírodním parkem. Vybrat si můžete z velkých hotelů se všemi službami a bazény, nebo se můžete porozhlédnout po menších penzionech a hotelech s více rodinnou atmosférou. Část hotelů ve Zlatých píscích nabízí kromě snídaní a polopenze i all inclusive stravování.

Atmosféra

V destinaci Zlaté písky na vás čeká atmosféra velkého a živého bulharského letoviska, avšak s krásným lesním přírodním parkem na kopcích nad ním. Pokud hledáte dovolenou spojenou hlavně s koupáním v čistém moři za rozumnou cenu, Zlaté písky mohou být ideální volba, na kterou jste čekali.

Nejzajímavější místa

Zlaté písky mají k dispozici velký přírodní park přímo na kopcích nad letoviskem. V lesním chráněném území na vás čeká mnoho stezek pod listnatými, převážně habrovými porosty. Ideální místo pro procházky. 

Tipy na výlety

Zlaté písky jsou skvělý výchozí bod pro pořádání výletů. Do nedaleké Varny se lze ze Zlatých písků dostat autobusem snadno a levně po celý den. Po cestě je letovisko Svatý Konstantin a Helena. Ve Varně se nachází více než 150 kulturních a historických památek. Mezi nejznámější patří Římské lázně z 2. až 3. století, katedrální kostel Sv. Panny a kostel Sv. Athanasia. Na sever do Balčiku můžete vyrazit po vlastní ose, autobusů už tam jede minimum.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Oblast:

Zrušit

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Kdy vyrazit: