Dovolená Hammamet, Tunisko

V tuniském letovisku Hammamet na vás čekají široké čisté pláže a kvalitní hotely. Počasí je slunečné a velmi teplé od května do října. Celé Tunisko je symbolem pohodové a cenově dostupné letecké dovolené. Dovolená v Hammametu přináší parádní vodní radovánky a krásné sluncem zalité zážitky.

96 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Hammamet

  • Stát: Tunisko
  • Měna: 1 tuniský dinár
  • Časový rozdíl oproti České republice: žádný

Jedním z nejoblíbenějších tuniských letovisek je Hammamet. Nabízí všechny dostupné služby, krásné pláže, kvalitní hotely, starobylé centrum a celkově výhodnou polohu pro výlety. Nová část města se dokáže úžasně postarat o turisty, jsou tu krámky, tržiště, kavárny, zábavní podniky a mnoho dalšího. Největším lákadlem pro zvídavé turisty je kromě moře půl tisíce let stará medina. Nedaleko je i zábavní park Carthage Land. Hammamet je dostupný rovnou ze tří tuniských letišť.

Dovolená Hammamet

Hammamet je tradiční destinace turistů z Česka, kteří vyhledávají cenově přijatelnou leteckou dovolenou. Užijte si báječný pobyt u moře. Podmínky jsou výborné od června až do poloviny října. Kvalitní hotely se všemi službami se o hosty starají zpravidla all inclusive stravovacím programem, který uspokojí všechny. Podobně jako do ostatních tuniských letovisek se i do Hammametu lze dostat z více českých a moravských letišť. Bohatá je i nabídka Last Minute zájezdů během sezóny.

Pobřeží, moře a pláže

Pobřeží Tuniska je jako stvořené pro klidnou dovolenou plnou odpočinku a radovánek v moři. Nejinak je to mu na plážích Hammametu a okolí. Prostorné písečné pláže lemují slunečníky a lehátka. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro děti. Dvě hlavní pláže jsou jednoduše označeny jako západní a východní a jejich orientace k jihu zaručuje spoustu slunečních paprsků.

Hotely v Hammametu

Hotely ve městě a okolí představují příjemný standard ubytování v Tunisku. Drtivá většina nabízí skvělé služby a all inclusive stravování. Samozřejmostí jsou bazény, na které jsou zpravidla napojeny skluzavky a další atrakce pro děti. Část hotelů je přímo u pláží s výhledem na moře. Tradiční převážně bílá architektura je typická pro severní Afriku. Animační programy jsou samozřejmostí, stejně tak i bary, restaurace a kluby.

Atmosféra

Hammamet je živé turistické místo, v areálech jednotlivých hotelů nebo na plážích můžete najít i potřebný klid k odpočinku a opalování. Historické centrum Hammametu láká k poznávání památek, návštěvám tržnic a procházkám. Vyzkoušejte si tradiční smlouvání a kupte sobě nebo svým blízkým krásné dárky. V hotelech vás přivítá tradiční turistické zázemí evropského charakteru.

Nejzajímavější místa

Nenechte si ujít návštěvu křivolakých uliček starého města s mešitou Sidi-Gailani a typickým arabským koloritem prodejců a jejich smlouváním. Určitě nevynechte celou medinu. Je stará přes 500 let a hodně věcí zde postaru ještě funguje.

Tipy na výlety

Oblast Hammametu je ideálním výchozím bodem do celého severního Tuniska, a můžete tak podniknout hned několik výletů. Město Nabeul je víceméně sousední, 10 kilometrů vzdálené a uchvátí návštěvníky svou starou medinou. Oblíbené je také městečko Sidi Bou Said nedaleko Kartága s kouzelným výhledem na moře. Starobylé Kartágo leží hned poblíž. Za pozornost ještě stojí obrovské koloseum El Jem. Leží ale 140 kilometrů od Hammametu. Co se výletů na Saharu týče, ta je odsud poměrně daleko. Saharský zážitek doporučujeme spojit s dovolenou na Djerbě nebo v letoviscích od Mahdie jižněji.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Oblast:

Zrušit

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Kdy vyrazit: