Hotel Wyndham Athens Residence

  Řecko, Attika, Atény

Hotel Wyndham Athens Residence

    Řecko, Attika, Atény
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Místo

Moderní, typicky městský hotel v blízkosti samého centra Atén, je optimální volbou jak pro turistický pobyt, tak pro služební cestu. Pokud chcete navštívit hlavní město Řecka, jeho nejzajímavější a nejznámější místa jsou v docházkové vzdálenosti nebo snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. Pohodlné, prostorné pokoje s veškerým vybavením mohou pohodlně ubytovat rodinu s dítětem. Chloubou hotelu je jeho fantastická střešní terasa - příjemné místo k večernímu odpočinku.

Výhody nabídky
 • blízko centra Atén
 • moderní interiéry
 • střešní restaurace
 • tělocvična
Umístění

ok. 1 km od centra ATHÉN, cca. 1 km od nákupní ulice Ermou, cca. 2 km od historické čtvrti Plaka, náměstí Syntagma, Akropole, Parthenonu, Varvakeios Agora a Národního archeologického muzea; Cca. 40 km od letiště v Aténách; autobusová zastávka cca. 90 m od hotelu, stanice metra cca. 60 m.

Pláž

Paralia Mpati, veřejná, písčitá a oblázková, pozvolný vstup do moře, cca. 11 km od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek; Kalamaki, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 13 km od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek; přístup na pláže veřejnou dopravou.

Hotel

čtyřhvězdičkový, moderní, renovovaný v roce 2018, 89 pokojů, 1 budova, 6 pater, výtah, lobby, 24hodinová recepce, restaurace - snídaně formou bufetu, řecká a americká kuchyně, lobby bar; bezplatný bezdrátový internet; extra poplatky: parkování, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard a American Express.

Pokoje

superior: 2 osoby, cca. 34 m 2 , individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; vysoušeč vlasů, kosmetický set), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, lednička, set na přípravu kávy/čaje, kávovar, trezor ; výhled na město za poplatek; junior suite: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 35 m 2 , nadstandardní vybavení pokoje; executive : 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 38 m 2 , nadstandardní vybavení pokoje; výhled na město; junior suite a pokoj typu Executive za příplatek.

Rekreace

tělocvična.

Zdarma
Popis

Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce 'Hotel') a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie. Kategorizace hotelu uvedená na webových stránkách a v cestovních dokladech je naším subjektivním hodnocením hotelového standardu. Polovina hvězdičky znamená, že kategorie je příliš vysoká nebo příliš nízká ve vztahu k oficiální kategorii.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Atény, Athény
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Wyndham Athens Residence ****
Všechny zájezdy do  Wyndham Athens Residence

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 491 503
dnes 8–19 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

 • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

 • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací

Nezávazná objednávka

Hotel Wyndham Athens Residence
    Řecko, Attika, Atény

Cena
22 749 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 491 503

Zájezd

dospělá osoba
2
22 749 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
276 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
176 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč