Dovolená Hurghada, Egypt

Hurghada je výborná celoroční destinace pro příjemnou dovolenou pro celou rodinu. Letovisko nabízí velké množství kvalitních hotelů u Rudého moře. Jeho výhodou je výborná poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru. Dovolená v Hurghadě je celoroční recept na příjemně strávené chvíle a oddech.

594 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Hurghada

  • Stát: Egypt 
  • Měna: 1 egyptská libra
  • Časový rozdíl oproti České republice: +1 hodina

Pobřeží Rudého moře je jako stvořené pro skvělou dovolenou. Jedním z nejoblíbenějších letovisek Egypta je Hurghada, živé centrum s hotelovými komplexy a ideálními podmínkami pro potápění. Pobřeží rozlehlé oblasti Hurghady je dlouhé téměř 90 kilometrů a kromě samotného velkého letoviska sem v pořadí od severu na jih patří El Gouna, oblast Makadi Bay, záliv Soma Bay a nakonec Safaga. V Hurghadě dostanete veškerý komfort a transfer z místního letiště je zpravidla krátký.

Dovolená Hurghada

Nejoblíbenější egyptské letovisko Hurghada je centrem cestovního ruchu na pobřeží Rudého moře. Čekají na vás skvělé pláže lemované korálovými útesy, hotelové resorty se všemi službami a tradiční slunečné počasí. Do Hurghady se můžete letecky vydat po celý rok. Díky letišti přímo na okraji města se nemusíte obávat během svojí letecké dovolené delších transferů. Místní pobřežní oblasti jsou rájem potápění a šnorchlování. Lze si užít i surfování. Dovolená v Hurghadě nabízí pohled do života v turistickém městě s bazary a trhy. Letovisko je egyptskou jedničkou v prodeji Last Minute zájezdů s velkými slevami.

Pobřeží, moře a pláže

Největší předností Hurghady podobně jako celého Egypta jsou jednoznačně moře a pobřeží. Prostorné zlatavé písečné pláže patří k nejkrásnějším vůbec. Povaha vstupu do moře záleží na známých a turisty oblíbených korálech. Egypt je rájem zkoumání podmořského života a světa, potápění a šnorchlování je tady doma.

Hotely v Hurghadě

Velký přísun zahraničního kapitálu v posledních desetiletích umožnil výstavbu mnoha hotelových resortů podél pobřeží Rudého moře. Hurghada je toho největším dokladem. Hotely jsou zpravidla rozlehlé, disponují velkými bazény, aquaparky a veškerými potřebnými službami. O klienty se zpravidla starají all inclusive formou stravování.

Atmosféra

Dovolenou v Egyptě si vychutnáte ve dvou odlišných atmosférách. Hotelové komplexy jsou malé turistické státy ve státě, kde převládá evropská forma dovolené. Za zdmi hotelového pozemku ale začíná orientální arabský svět, kde na vás dýchne kouzlo odlišné kultury a odkazů dávných civilizací. Atmosféra klasické dovolené u moře nebo bazénu s odpočinkem je v Hurghadě špičková.

Nejzajímavější místa

Pobřeží kolem největšího egyptského letoviska Hurghady je dlouhé bezmála 90 kilometrů a nabízí nespočet krásných míst ke strávení vysněné dovolené. Severně položená je slavná El Gouna plná umělých zátok, jezírek a s golfovým hřištěm. Na jih od Hurghady potom leží oblast Makadi Bay, dále záliv Soma Bay a nakonec Safaga.

Tipy na Výlety

Hurghada je z egyptských letovisek u moře také nejvyhledávanějším výchozím bodem pro výlety ke starověkým památkám v oblasti povodí Nilu. Navštivte během své kouzelné dovolené v Egyptě světoznámé cíle Luxor, Karnak, Káhiru a Gízu.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Oblast:

Zrušit

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Kdy vyrazit: