Hyatt Centric Jumeirah Dubai

  Spojené arabské emiráty, Dubaj

4.5/5

Hyatt Centric Jumeirah Dubai

    Spojené arabské emiráty, Dubaj

Objevte pohodlí a styl v Hyatt Centric Jumeirah Dubai, moderně zařízeném hotelu přímo u pláže La Mer. Čekají na vás vkusně zařízené pokoje s krásným výhledem na moře a skvělá dostupnost k místním turistickým atrakcím. Užijte si relax u bazénu, výborné jídlo v hotelových restauracích a přátelskou atmosféru v klidné části Dubaje. Hotel nabízí strategicou polohu pro další objevování města a je tak vhodný pro romantický pobyt i rodinnou dovolenou. Zažijte Dubaj tak, jak ji mají rádi místní.

Výhody nabídky
  • Privátní transfer v ceně
  • Kousek od písčité pláže
  • Stylový design
  • Moderní vybavení hotelu a kvalitní služby
Okolí hotelu

Vzdálenost od letiště
letiště DXB cca 11 km
letiště DWC cca 48 km
Doprava
autobusová zastávka cca 650 m
Okolí
nachází se v klidné lokalitě
v okolí hotelu se nachází množství restaurací
kousek od písčité pláže
promenáda u hotelu

Pláž

La Mer
cca 150 m

O hotelu

Středisko
La Mer
Vybavení
nepřetržitě otevřená recepce
výtahy
bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
bar
2 restaurace
fitness
bankomat
úschovna zavazadel
směnárna
Sport a zábava

Pokoje
Pokoj King

TV
psací stůl
klimatizace
balkon
lednička
chladnička
příslušenství pro přípravu čaje a kávy
kávovar
reproduktor
sprcha
vana

Pokoj king Dubai Skyline s balkonem

TV
psací stůl
klimatizace
balkon
lednička
chladnička
příslušenství pro přípravu čaje a kávy
kávovar
reproduktor
sprcha
vana

Pokoj king s výhledem na moře

TV
psací stůl
klimatizace
balkon
lednička
chladnička
příslušenství pro přípravu čaje a kávy
kávovar
reproduktor
sprcha
vana

Strava

Snídaně
formou bufetu
Polopenze
sanídaně a večeře formou bufetu

Základní cena zahrnuje

  • počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  • 24/7 Služby česky hovořícího delegáta CK na telefonu
  • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  • transfery v destinaci

Základní cena nezahrnuje

  • Na místě se platí povinná turistická taxa cca 15 - 20 AED / pokoj / noc. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
  • Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
  • V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Dubaj, Dubaj

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hyatt Centric Jumeirah Dubai Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Hyatt Centric Jumeirah Dubai Hotel

222 200 610 Číslo zájezdu: 3 005 350
dnes zavřeno

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

4.5
Vynikající
Vynikající 623 Recenzí
Vynikající
485
Velmi dobré
55
Průměrné
32
Špatné
21
Příšerné
30
Umístění
4.5
Kvalita spánku
4.5
Pokoje
4.7
Služby
4.5
Cena/kvalita
4.3
Čistota
4.7

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací