Villa Franca Elba

  Itálie, Elba, Capoliveri

4.0/5

Villa Franca Elba

    Itálie, Elba, Capoliveri
Číslo zájezdu: 3 029 740
Poloha

Residence Villa Franca se nachází v jihovýchodní části ostrova Elba, 3 km od známého letoviska Capoliveri a pouhých 400 m od pláže. Residence se nachází v klidném prostředí a nabízí vše pro dokonalou dovolenou.Skládá se z několika částí, vilek, je obklopena zahradou, nechybí hřiště pro děti. zde bazén není potřeba, neb 10 minut pěšky je krásná pláž z hrubšího písku. V tomto je Elba jedinečná, protože tak malý ostrov a tolik druhů pláží, zátok a scenérií nenajdete asi na žádném italské ostrově.

Ubytování

Bilo 4 osoby - 1 ložnice + obývací část, kuch kout, koupelna s wc, terasa - posezení
Trilo 4 osoby - 2 ložnice + obývací část, kuch kout, koupelna s wc, terasa - posezení

Vybavení

parkování, posezení, zahrada, barbecue, dětské hřiště

Poznámka

TS

Základní cena zahrnuje

  • pronájem apartmánu na týden, spotřeba energií

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa k upřesnění
  • úklid 50 EUR týden
  • vratná kauce 150 EUR
  • pes možný na vyžádání

Informace o zájezdu

Pořadatel: COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.
Lokalita dle pořadatele: Elba, Capoliveri

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Franca Residence ***
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 400 m
Všechny zájezdy do  Villa Franca Residence

222 200 610 Číslo zájezdu: 3 029 740
dnes 8–19 h

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

4.0
Velmi dobré
Velmi dobré 38 Recenzí
Vynikající
14
Velmi dobré
16
Průměrné
3
Špatné
4
Příšerné
1
Umístění
4.7
Kvalita spánku
4.4
Pokoje
3.5
Služby
3.7
Cena/kvalita
4.2
Čistota
4.0

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-villa-franca-elba-elba-italie-z3029740/2617255527/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací