Dovolená Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty jsou nejbohatší země světa a nabízí vám nevšední podívanou - dominantní mrakodrapy, luxusní obchodní centra, přepychové hotely, čisté pláže i písečné pouště. Odpočinek u průzračného moře si můžete zpestřit výlety. Dovolená ve Spojených arabských emirátech je zážitek na celý život.

0 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Nenalezen žádný zájezd

Litujeme, ale vámi nastavenému výběru neodpovídá žádný zájezd.


 

Spojené arabské emiráty

  • hlavní město: Abú Dhabí
  • měna: 1 emirátský dirham (AED)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 2 hodiny

Spojené arabské emiráty, často krátce SAE, jsou federací sedmi emirátů na Blízkém východě, rozkládající se v jihozápadní Asii ve východní části Arabského poloostrova u pobřeží Perského zálivu. Jejich vizitkou je nesmírné bohatství spojené s těžbou ropy. Díky tomu jsou Spojené arabské emiráty nejbohatším ostrovem lidské populace na naší planetě. Každý, kdo se vydá moderní oázu mezi pouští a mořem poznat, má jedinečnou šanci vidět vrchol lidské činnosti, technologií a luxusu.

Dovolená SAE

Dovolená v emirátech spojuje senzační koupání v moři a neobyčejné zážitky z výletů a poznávání světových „nej“. Nikde na světě nenajdete tolik technologických primátů pohromadě. Zvolte si vhodně období během roku. V létě jsou dost extrémní horka. Pro Středoevropany je nejlepší zajet se do SAE slunit a koupat na jaře a na podzim. V zimě se dají zase emiráty poznávat včetně skvělých výletů.

Spojené arabské emiráty jsou díky technologickým vymoženostem a ryze pouštnímu prostředí také cíl poznávacích zájezdů. Kvalitní hotely nabízí od určité kategorie naprostý luxus. Objevují se všechny formy stravování od snídaní přes polopenze až po all inclusive programy. Služby hotelů patří mezi nejlepší na světě.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Kdy vyrazit: