Lyžování - zimní dovolená 2023/2024

Lyžařská střediska Evropy

Lyžování je nádherný sport. Sjíždět bílé svahy s azurovým nebem nad hlavou. A pak příjemně unaveni odpočívat v lázních. Co víc si může nadšený milovník zimních sportů přát. My vám můžeme pomoci, aby se z přání a představ stala skutečnost. Užijte si lyžování v Rakousku, Itálii, Francii, Česku, na Slovensku i v dalších evropských destinacích. Různorodých lyžařských zájezdů máme spousty.

Lyžování Itálie (1 662)

Itálie má pro své lyžaře a nadšence zimních sportů připravené slunečné dny, zázemí pro kvalitní lyžování a vynikající národní kuchyni. Díky tomu je Itálie označována lyžařským rájem a těší se stále většímu zájmu turistů z celého světa. Bonusem pro české lyžaře a snowboardisty je dobrá cenová a dopravní dostupnost.

Lyžování Bulharsko (10)

Bulharsko nabízí několik lyžařských středisek, která se svojí kvalitou a moderním vybavením směle vyrovnají i mnohem známějším alpským střediskům. Užijete si nejen skvělé lyžování, ale i úžasnou bulharskou pohostinnost.

Lyžování Švýcarsko (46)

Švýcarsko je lyžařskou destinací, která má každému co nabídnout. Vynikající služby, nádherné sjezdovky všech kategorií, snowparky, freeride, nejmodernější dopravní zařízení, dětské parky. Vysoká kvalita lyžařských středisek a stejně tak kvalitní služby ubytování promění vaši dovolenou ve výjimečný zážitek.

Lyžování Německo (5)

Německá lyžařská střediska jsou výborně dopravně a časově dostupná. Prožijte zde báječnou rodinnou dovolenou nebo navštivte nejznámější místa hostující každý rok světové poháry.

Lyžování Rakousko (1 095)

Lyžování v Rakousku je pro mnohé české lyžaře nejoblíbenější volba jak strávit zimní dovolenou. A právem. Dostatek sněhu a nabídka sjezdovek všech obtížností, moderní lanovky a vleky, rodinná atmosféra a pohostinnost místních – to je jistota báječně strávené dovolené. Díky blízké vzdálenosti můžete v Rakousku strávit zkrácený pobyt nebo jen prodloužený víkend.

Lyžování Česko (140)

Máte rádi lyžování, ale nechcete za sněhem jezdit daleko? České hory nabízejí kvalitně vybavená lyžařská střediska. Většina z nich je zajištěna umělým zasněžováním. Lyžování v Česku je díky nižším cenám dostupné pro každého a je ideální pro rodinnou zimní dovolenou.

Lyžování Slovensko (112)

Slovensko vždy patřilo díky naší společné historii k oblíbenému cíli zimní dovolené. Lyžování v Tatrách i menších lyžařských střediscích je v současné době díky neustálé modernizaci srovnatelné s nabídkou služeb v ostatních evropských zemích.

Lyžování Slovinsko (62)

Slovinsko jako cíl lyžování chtivých nadšenců? Možná vás překvapí svou nabídkou sjezdovek, které jsou vhodné pro náročné i rekreační lyžaře. Lyžařská střediska zde nejsou tak velká, jako v ostatních evropských zemích. Můžete zde ale prožít stejně kvalitní zimní dovolenou, navíc zpestřenou relaxem v místních termálních lázních.

Lyžování Alpy

Alpy jsou pohořím, které se rozpíná v délce 1200 kilometrů od Francie, přes Švýcarsko, Itálii, Rakousko až po Slovinsko. Možnosti lyžování jsou téměř neomezené a všechny alpské země mají pro své návštěvníky připraveno kvalitní zázemí pro zimní sporty a pobyty na horách.

Rakouské Alpy

Alpy tvoří ze dvou třetin povrch celého Rakouska. Nalezneme zde hned osm středisek ležících na ledovci, díky kterým je možné provozovat zimní sporty po celý rok.

Italské Alpy

Severní část italský alp patří kvůli velkému množství sněhových srážek k lyžařským destinacím číslo jedna. Slunečné počasí, dostatek sněhu a moderní areály jsou lákadlem pro zimní rodinnou dovolenou i extrémní sportovce.

Francouzské Alpy

Francouzské Alpy, vzhledem ke své vysoké průměrné nadmořské výšce, zajišťují dostatek sněhové nadílky. Zdejší střediska jsou absolutní špičkou co do rozsáhlosti a propojenosti sjezdovek a nabídky adrenalinových zážitků.

Poslední recenze


Monika říjen 2023
Hodnocení čtyřdenního pobytu - 27.9.-30.9.2023. Plusy - velice klidné místo, kde se nám dobře spalo Mínusy - bez recepce, na pokoji jsme neměli ručníky - místo omluvy nám bylo ř... celá recenze


Eva říjen 2023
Pro nenáročné. Chata bez kuchyňky, bez lednice bez TV, bez mobilního signalu (což může být i výhodou). Pro celý pobyt pouze 1 toaletní papír na p... celá recenze


Luboš září 2023
Prodlouženy víkend. Pěkný hotel v krásné přírodě s vynikajícím personálem.... celá recenze

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h