Lyžování - zimní dovolená 2020/2021

Letošní zima lyžařům moc nepřeje. Skoro všechny lyžařské oblasti jsou mimo provoz či pro nás nedostupné. Prakticky jedinou letošní možností je netradiční Bulharsko a jeho střediska Bansko, Borovec a Pamporovo. Lyžování si v nich však určitě užijete, Delší vzdálenost můžete pohodlně absolvovat autobusem nebo letecky s následným tranferem.

Lyžařská střediska Evropy

Lyžování je nádherný sport. Sjíždět bílé svahy s azurovým nebem nad hlavou. A pak příjemně unaveni odpočívat v lázních. Co víc si může nadšený milovník zimních sportů přát. My vám můžeme pomoci, aby se z přání a představ stala skutečnost. Užijte si lyžování v Rakousku, Itálii, Francii, Česku, na Slovensku i v dalších evropských destinacích. Různorodých lyžařských zájezdů máme spousty.

Lyžování Itálie (938)

Itálie má pro své lyžaře a nadšence zimních sportů připravené slunečné dny, zázemí pro kvalitní lyžování a vynikající národní kuchyni. Díky tomu je Itálie označována lyžařským rájem a těší se stále většímu zájmu turistů z celého světa. Bonusem pro české lyžaře a snowboardisty je dobrá cenová a dopravní dostupnost.

Lyžování Francie (60)

Lyžování ve Francii, to jsou stovky kilometrů vzájemně propojených sjezdovek. Místní lyžařská střediska patří k tomu nejlepšímu, co si může milovník sjezdu, snowboardingu, běžkování a dalších zimních sportů přát.

Lyžování Švýcarsko (26)

Švýcarsko je lyžařskou destinací, která má každému co nabídnout. Vynikající služby, nádherné sjezdovky všech kategorií, snowparky, freeride, nejmodernější dopravní zařízení, dětské parky. Vysoká kvalita lyžařských středisek a stejně tak kvalitní služby ubytování promění vaši dovolenou ve výjimečný zážitek.

Lyžování Německo (8)

Německá lyžařská střediska jsou výborně dopravně a časově dostupná. Prožijte zde báječnou rodinnou dovolenou nebo navštivte nejznámější místa hostující každý rok světové poháry.

Lyžování Rakousko (382)

Lyžování v Rakousku je pro mnohé české lyžaře nejoblíbenější volba jak strávit zimní dovolenou. A právem. Dostatek sněhu a nabídka sjezdovek všech obtížností, moderní lanovky a vleky, rodinná atmosféra a pohostinnost místních – to je jistota báječně strávené dovolené. Díky blízké vzdálenosti můžete v Rakousku strávit zkrácený pobyt nebo jen prodloužený víkend.

Lyžování Česko (40)

Máte rádi lyžování, ale nechcete za sněhem jezdit daleko? České hory nabízejí kvalitně vybavená lyžařská střediska. Většina z nich je zajištěna umělým zasněžováním. Lyžování v Česku je díky nižším cenám dostupné pro každého a je ideální pro rodinnou zimní dovolenou.

Lyžování Slovensko (15)

Slovensko vždy patřilo díky naší společné historii k oblíbenému cíli zimní dovolené. Lyžování v Tatrách i menších lyžařských střediscích je v současné době díky neustálé modernizaci srovnatelné s nabídkou služeb v ostatních evropských zemích.

Lyžování Alpy

Alpy jsou pohořím, které se rozpíná v délce 1200 kilometrů od Francie, přes Švýcarsko, Itálii, Rakousko až po Slovinsko. Možnosti lyžování jsou téměř neomezené a všechny alpské země mají pro své návštěvníky připraveno kvalitní zázemí pro zimní sporty a pobyty na horách.

Rakouské Alpy

Alpy tvoří ze dvou třetin povrch celého Rakouska. Nalezneme zde hned osm středisek ležících na ledovci, díky kterým je možné provozovat zimní sporty po celý rok.

Italské Alpy

Severní část italský alp patří kvůli velkému množství sněhových srážek k lyžařským destinacím číslo jedna. Slunečné počasí, dostatek sněhu a moderní areály jsou lákadlem pro zimní rodinnou dovolenou i extrémní sportovce.

Francouzské Alpy

Francouzské Alpy, vzhledem ke své vysoké průměrné nadmořské výšce, zajišťují dostatek sněhové nadílky. Zdejší střediska jsou absolutní špičkou co do rozsáhlosti a propojenosti sjezdovek a nabídky adrenalinových zážitků.

Poslední recenze


Dana červenec 2021
Absolutní spolojenost. Byli jsme spokojeni. Nemáme co vytknout. Jídlo skvělé, u snídaně i večeře bylo z čeho vybírat. Personál velmi příjemný ! Pokoj čis... celá recenze


Moravcová červenec 2021
Hotel Zámek Lužec. Příjemné prostředí, personál ve wellnes Terezka a Rezi úžasné, pokoje čisté a nádherné dobově vyzdobené, krčma Jana Žižky pod obsl... celá recenze


BLEK červenec 2021
Není vše zlato co se třpytí. Vcelku spokojenost, ale závady jsem nepřehlédla. Pokojík v podkroví malý, bez stolku, bez židle. Když jsem otevřela skříňku pod te... celá recenze

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno